مربی تیم نوجوانان دختر جودو گفت: دست دخترم از سه ناحیه در تمرینات تیم ملی شکسته و فکر نمی کنم این موضوع اتفاقی رخ داده باشد.

به گزارش افکارنیوز ، مریم السادات قدمگاهی در مورد آسیب دیدگی مائده السادات هژبر در تمرینات این تیم اظهار داشت: چندی پیش از سوی فدراسیون جودو برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که در چین برگزار خواهد شد به عنوان مربی به اردو دعوت شدم. چند روزی در کنار تیم بودم اما وقتی دیدم تنها نفرات اول را به اردو دعوت کرده اند و نبود حریف تمرینی هم باعث سخت شدن کار می شود این موضوع را در جلسه با آرش میراسماعیلی نایب رئیس فدراسیون گفتم که میراسماعیلی بهانه نداشتن بودجه را آورد.

وی ادامه داد: وقتی همراه دیگر مربیان به اردو بازگشتم با پرخاشگری مریم بهاروند که سرمربی تیم و نماینده میراسماعیلی در تیم های ملی بانوان است روبرو شدم. او می گفت چرا این موضوع را در جلسه مطرح کردی و زیر لب اشاره می کرد از این به بعد از مربیانی استفاده می کنم که با من هماهنگ باشند. بعد از این اتفاق به خاطر اینکه احترامم نزد ملی پوشان حفظ شود وسایلم را جمع کردم و به خانه آمدم.

قدمگاهی ادامه داد: بعد از اینکه اردو را ترک کردم چندین مرتبه با میراسماعیلی تماس گرفتم اما جوابم را نداد به همین دلیل به دبیر فدراسیون توضیحات لازم را دادم و به نوعی کار تمام شد. بعد از چند روز از فدراسیون تماس گرفتند و اعلام کردند که دخترم مائده السادات هژبر برای حضور در رقابت های امارات که دی ماه به انجام می رسد به اردو دعوت شده است.

مربی تیم نوجوانان دختر جودو عنوان کرد: باتوجه به شرایط دخترم نمی خواست به اردو برود ولی وقتی دیدم حق او و یکی دیگر از جودوکاران تهرانی درمیان است به همراه آنها به اردو رفتم و در گوشه سالن نشستم تا به آنها آسیب نزنند. در همین حین میراسماعیلی با تماس به سرپرست گفت که من نباید در کنار تیم باشم و به همین دلیل به خانه برگشتم. چند روز بعد خبر دادند که دخترم از ناحیه دست آسیب دیده و او را به بیمارستان برده اند.

قدمگاهی گفت: ظاهرا هر روز برای او مبارزه برنامه ریزی می شده و در روزی هم که با آسیب دیدگی روبرو شد چندین نفر پشت سر هم با او مبارزه کردند. این امر در حالی اتفاق افتاده که تمام آنها از لحاظ وزنی از مائده بالاتر بودند و حتی جودوکار ۶۵ کیلویی در مبارزه آخر با او مبارزه کرده است. به هیچ وجه نمی توانم قبول کنم که این اتفاق برنامه ریزی شده نباشد. متاسفانه کادر فنی فقط می خواهد بچه های لرستان به مسابقات اعزام شوند و گویی آنها جودو را تنها برای این استان می دانند.

مربی تیم نوجوانان دختر جودو ادامه داد: بعد از اینکه به بیمارستان رفتیم هیچ مسئولی به ما کمک نکرد. از ساعت ۸ شب تا ۱۲ ظهر در اورژانس بودیم و مشکل پذیرش داشتیم. وقتی با تلویزیون در این مورد مصاحبه کردم سرپرست اردو (موسوی) به بیمارستان آمد. بعد از او نیز هیچ مسئول دیگری را از فدراسیون را در بیمارستان ندیدیم. ۵ روز است هیچ کدام از آنها حال ما را هم نپرسیده اند و تازه روز گذشته موسوی خبر داده که بعد از این مدت ۵۰۰ هزار تومان به حساب ریخته است. دخترم روز یکشنبه عمل جراحی و آنقدر درد داشت که یک لحظه هم آرام نبود. امیدوارم برای هیچ کس این اتفاقات نیفتد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات