اظهار نظر شگفت انگیز قلعه نویی فضا را طوری در ذهن مخاطب ترسیم می کند که انگار فوتبال قاضی سال ها پیش تمام شده بود و او با رشادت و ریسک بالا این بازیکن را خرید تا در استقلال تبدیل به ستاره اول این تیم شود

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی مهارت ویژه ای در بازی با کلمات و مانور روی آنها به قصد هرچه بهتر جلوه دادن تصمیمات و عملکرد خودش دارد.

سرمربی استقلال در همین راستا اخیرا در دفاع از خرید اولادی افول کرده، دست به یک مقایسه عجیب زد و در پاسخ به منتقدان گفت: «نیم فصل اول هم هی به من می گفتند این قاضی را چرا خریده ای. همان ها حالا گیرداده اند به اولادی و کبه! » اظهار نظر شگفت انگیز قلعه نویی فضا را طوری در ذهن مخاطب ترسیم می کند که انگار فوتبال قاضی سال ها پیش تمام شده بود و او با رشادت و ریسک بالا این بازیکن را خرید تا در استقلال تبدیل به ستاره اول این تیم شود!

این در حالی است که قاضی حتی تا فاصله چند ماه قبل از حضور در جمع آبی پوشان یک بازیکن ملی به حساب می آمد که کی روش هم روی او حساب می کرد. این بازیکن صرفا به دلیل همزمانی حضورش با کریم انصاری فر در پرسپولیس نتوانست در لیگ دوازدهم آنقدرها بدرخشد.

با این حال باز هم پرسپولیسی ها در مورد فروش او مردد بودند و اگر امیر خان یادش بیاید، حتی بعد از این انتقال هم جلسه ای ترتیب داده شد که شاید او به جمع قرمزها برگردد. از سوی دیگر قاضی آنقدرها هم عملکرد خیره کننده ای در نیم فصل اول نداشته و تا به حال تنها سه گل برای استقلال زده است که طبعا آمار چندان جالبی برای یک مهاجم فیکس نیست.

قلعه نویی اگر می خواهد ثابت کند خرید موفقی داشته، باید از اولادی در زمین به خوبی بازی بگیرد، وگرنه این قیاس های باطل به کمک او نخواهد آمد. هرچند سرمربی استقلال خرید زرشکی هم کم نداشته؛ از حاتمی و امین موسوی تا محمدرضایی و آرزه!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات