تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که بازیکنان به دلیل هوای آلوده تهران با سرفه های شدید دچار مشکلاتی شدند.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱ و ۵ دقیقه امروز در ورزشگاه درفشی فر دنبال شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس ابتدا بدن های خود را گرم کردند و سپس به حمله به دفاع و فوتبال دست گرمی پرداختند.

* بهزداد غلامپور به مدت ۴۵ دقیقه برای دروازه بان ها تمرینات اختصاصی داشت. البته امیر عابدزاده بیشتر با غلامپور تمرین کرد.

* کریم باقری به دلیل همراهی تیم پیشکسوتان پرسپولیس به همراه علیرضا حقیقی در تمرین امروز غایب بودند.

* محسن مسلمان که پس از تمرین دیروز دچار مصدومیت جزئی شده بود در تمرین امروز بدون مشکل به تمرین پرداخت.

* ۳۰ هوادار در تمرین امروز حضور داشتند و به شدت از اظهارات حنیف عمران زاده ناراحت بودند. وی بارها اعلام کرده قهرمان را آخر فصل همه می بینند و قهرمانی پرسپولیس را در نیم فصل به تمسخر گرفته بود.

* مهرداد پولادی تمرینات خود را زیر نظر بدنساز تیم دنبال کرد و مهدی الهایی به کلینیک رفت.

* امیدعالیشاه اختصاصی تمرینات پرفشار را انجام داد.

* در مرحله پایانی بازیکنان در قالب دو تیم به فوتبال دست گرمی پرداختند که علی دایی بارها سعی کرد از سیستم چرخشی استفاده کند تا ترکیب اصلی خود را در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر لو ندهد.

* حمید عباسی مدیر رسانه ای پرسپولیس اعلام کرد تمرینات پرسپولیس چهارشنبه و پنجشنبه ظرف ۴۸ ساعت قبل از بازی با تراکتورسازی پشت درهای بسته برگزار می شود.

* در پایان تمرین امروز با دستور دایی بازیکنان به کنترل توپ و زدن روپایی پرداختند و همین موضوع صحنه های جالبی از رقابت را در ورزشگاه درفشی فر به وجود آورده بود.

* در فوتبال دست گرمی تیم طوسی برنده بازی شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات