برگزاری جلسه دوم انضباطی دروازه بان پرسپولیس

دومین جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به وضعیت علیرضا حقیقی دروازه بان تیم فوتبال این باشگاه امروز برگزار می شود.

به گزارش افکارنیوز ، محمود سالارکیا رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت علیرضا حقیقی دروازه بان پرسپولیس اظهار داشت: روز یکشنبه اولین جلسه کمیته انضباطی حقیقی برگزار شد ولی چون این بازیکن خودش از این جلسه اطلاعی نداشت، قرار شد امروز دومین جلسه را با حضور حقیقی برگزار کنیم تا دفاعیات او را هم بشنویم.

وی درباره احتمال بخشیدن شدن این دروازه بان و بازگشتش به پرسپولیس تاکید کرد: اینکه حقیقی امکان بازگشت به پرسپولیس را دارد یا خیر یک بحث است و اینکه قرارداد او قرضی است و باید به تیم روبین کازان روسیه برگردد، یک بحث دیگر است چون قرارداد حقیقی با پرسپولیس رو به اتمام است. البته الان اینکه چه چیزی باعث اختلافات پیش آمده شده است برای ما مسئله است.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که حقیقی از طرف کادر فنی تحت چه عنوانی در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته است، گفت: تمرد و سرپیچی از دستور سرمربی تیم. به همین خاطر ما هم باید این مسئله را با حضور خود حقیقی بررسی کنیم.

سالارکیا افزود: برای رای نهایی نظر سرمربی، مدیرعامل و سرپرست تیم را هم لحاظ خواهیم کرد. البته در جلسه امروز دایی حضور ندارد و فقط خود حقیقی در آن حاضر می شود.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه هفته گذشته در جریان بازی تدارکاتی تیمش با راه آهن دقایقی علیرضا حقیقی را به میدان فرستاد ولی بعد از گذشت دقایقی سر این بازیکن داد و فریاد کرد و او را از زمین بیرون کشید. دایی بعد از آن اعلام کرد که حقیقی را به خاطر مسائل انضباطی در اختیار باشگاه قرار داده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات