جواد به هیچ وجه انگیزه اش را از دست نمی دهد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از اینکه نکونام به عنوان بازیکن سال آسیا انتخاب نشد، خیلی ناراحت شدم چرا که حق او دریافت این عنوان بود.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در در خصوص انتخاب نشدن جواد نکونام به عنوان مرد سال آسیا اظهار داشت: نمی دانم ملاک AFC در انتخاب بهترین بازیکن سال آسیا چه بود چرا که نکونام همه امتیازهای لازم را برای رسیدن به این عنوان داشت، اما به آنچه حقش بود نرسید.

سرمربی استقلال در ادامه گفت: از اینکه نکونام به عنوان بازیکن سال آسیا انتخاب نشد، خیلی ناراحت شدم چرا که حق او دریافت این عنوان بود، اما با شناختی که از جواد دارم، می دانم او به هیچ وجه انگیزه اش را از دست نمی دهد و با انگیزه و روحیه ای بالاتر به ایران برمی گردد تا تاثیرگذارترین بازی ها را برای تیم ملی و استقلال انجام دهد.

قلعه نویی تصریح کرد: جواد نکونام در صعود ایران به جام جهانی و موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تاثیرگذار بود و اگر ملاک AFC تاثیرگذاری یک بازیکن بود او باید به عنوان مرد سال آسیا انتخاب می شد، اما به هر حال این اتفاق چیزی از شایستگی های این بازیکن کم نمی کند و او حتماً با آمادگی و روحیه ای بالاتر در خدمت تیم ملی و استقلال خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات