مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی امروز رضایتنامه خود را به مدت نیم فصل از پرسپولیسی ها گرفت که هنگام ترک باشگاه اشک در چشمانش حلقه زده بود و بغض کرد.

به گزارش افکارنیوز ، هادی نوروزی پس از جدایی به مدت نیم فصل از پرسپولیس گفت: «هر چه دارم از تیم فوتبال پرسپولیس است و خدا را شکر می کنم که توانستم پیراهن بزرگ باشگاه را بر تن کنم. »

وی افزود: «واقعاً نمی دانم چه حرفی باید بزنم، فکر نمی کردم در این شرایط قرار بگیرم اما قسمت این بود که نیم فصل از پرسپولیس بروم و شاید خدا خواست و دوباره برگشتم. »

نوروزی ادامه داد: «دوری و جدایی از هواداران پرسپولیس و خود تیم واقعا برایم سخت است و به همین دلیل نمی خواهم زیاد صحبت کنم، امیدوارم بتوانم در نیم فصل دوم بازیکن مؤثری برای تیمم باشم. »

وی درباره تیم آینده اش گفت: «پیوستن من به نفت به مدت نیم فصل قطعی شده، من با گل محمدی کار کرده ام و بسیار با او آشنا هستم. امیدوارم روزهای خوبی را با نفت داشته باشم تا ان شاءالله اگر خدا خواست شاید دوباره به تیم ملی دعوت شدم. »

وی در پایان تأکید کرد: «از هواداران می خواهم من را حلال کنند، روزهای خوب و بد داشتم اما همیشه با تمام وجودم در خدمت پرسپولیس بودم و هرگز برای این تیم کم نگذاشتم. همینجا جا دارد باز هم از مسئولین باشگاه تشکر کنم که این راه را برایم باز کردند که بتوانم با بازی در تیم دیگر به شرایط ایده آل برسم. من هیچوقت خاطرات خوبم با پرسپولیس را فراموش نمی کنم. »

این در شرایطی بود که هادی نوروزی در هنگام مصاحبه اش و ترک باشگاه بغض عجیبی کرده بود و قرار شد صحبت های مفصل تری در این خصوص داشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات