آخرین اخبار از پیشکسوتان سرخپوش؛

براساس اعلام سرمربی تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس اسامی بازیکنان این تیم برای دیدار با میلان صبح روز چهارشنبه اعلام خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین امروز سرخپوشان پیشکسوت در حالی انجام شد که با توجه به حضور گسترده بازیکنان قدیمی، هواداران و نمایندگان رسانه ها در ورزشگاه کارگران جای سوزن انداختن نبود.

نزدیک به ۱۰۰۰ تماشاگر امروز در کارگران حضور پیدا کرده که اکثر آنها برای گرفتن عکس یادگاری با پیشکسوتان و امضا از آنها اصرار داشتند. از سوی دیگر اکثر رسانه ها برای تمرین امروز نماینده ای را اعزام کرده بودند.

از اتفاقات جالب توجه این تمرین حضور علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال بود که لحظاتی با علی پروین و اکبری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به گفتگو پرداخت. در تمرین امروز محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه نیز حضور پیدا کرده بود و به صحبت های مختلف پیشکسوتان گوش می داد.

از مهمانان ویژه حاضر در تمرین امروز باید به اکبری رئیس هیئت مدیره، نامی عضو هیئت مدیره پرسپولیس، منصور ابراهیم زاده، بهرام افشارزاده، مهدی محمد نبی، آیت اللهی نایب رئیس فدراسیون و حسین هدایتی اشاره کرد. همچنین تعدادی از پیشکسوتان دهه ۴۰ و ۵۰ مانند حسینعلی کلانی و دکتر محمد زادمهر نیز در این تمرین حاضر بودند.

محمود خوردبین سرپرست تیم ستارگان پرسپولیس نیز امروز در تمرین حاضر شد و در کنار علی پروین حضور پیدا کرد. حامد کاویانپور و کریم باقری نفراتی بودند که نسبت به تمرین های قبلی به جمع سرخپوشان اضافه شدند.

کریم باقری به دلیل آن که صبح همراه تیم اصلی پرسپولیس تمرین کرده بود با لباس شخصی در تمرین حاضر شد اما تا پایان در ورزشگاه کارگران حضور داشت.

پیشکسوتان پرسپولیس در جریان تمرین کری های زیادی با یکدیگر داشتند که صحنه های جالبی را رقم زده بود. از جمله اینکه فرشاد پیوس بعد از گلزنی در جریان بازی تمرینی برای شادی به سمت علی پروین رفت و او را در آغوش گرفت.

علی پروین در پایان تمرین اعضای تیم را گرد هم آورد و به آنها اعلام کرد که امشب یا فردا صبح مجبور است با خط زدن نام بعضی از نفرات فهرست اصلی را مشخص کند. او از پیشکسوتان خواست در صورتی که نام آنها در فهرست نبود ناراحت نشوند و لحظات شاد و خاطرات خوبی که در این چند روز داشتند را به یاد بیاورند و کمک کنند که این دور هم جمع شدن ها همچنان ادامه پیدا کند.

او همچنین از تصمیم خود برای برگزاری مداوم این تمرینات خبر داد. گفتنی است اعضای تیم ستارگان پرسپولیس از فردا شب در هتل اوین اردوی پیش از بازی خود را آغاز می کنند. مقرر شده است بازیکنانی که نام آنها در فهرست قرار نمی گیرد نیز برای شام در هتل حاضر شده و کنار هم باشند.

دیدار تیم های فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس و میلان ایتالیا ساعت ۱۵ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات