خانواده ۵ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عازم کربلای معلی و نجف اشرف شدند.

به گزارش افکارنیوز ، در پی تاسیس شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و انتخاب اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل با آرای پیشکسوتان و در نظر گرفتن مستمری و بیمه برای پیشکسوتانی که بیش از ۳ سال در پرسپولیس عضویت داشته و مدارک خود را به این شرکت ارائه کرده بودند اعزام پیشکسوتان پرسپولیس و خانواده هایشان به کربلای معلی و نجف اشرف در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

بر اساس قرعه کشی که چندی پیش در شرکت پیشکسوتان و با حضور هیئت مدیره و تعدادی از اعضای شرکت برگزار شد اسامی پیشکسوتانی که طی ماه های آتی برای این سفر زیارتی انتخاب شده اند مشخص شد.

سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس و عضو هیئت مدیره شرکت پیشکسوتان در این باره گفت: فعالیت های زیادی در شرکت پیشکسوتان انجام شده و آقای رویانیان تاکید بسیاری بر گسترش این فعالیت ها داشته و تلاش های بسیاری شده است تا باشگاه پرسپولیس بتواند بر حسب وظیفه ضمن سازماندهی پیشکسوتان برای ارائه خدمات ویژه به آنها اقدامات موثری را در نظر گرفته و عملیاتی کنند.

بسیار خرسندیم که خانواده های ۵ پیشکسوت عزیز پرسپولیس به عنوان اولین گروه اعزامی عازم این سفر زیارتی شدند. این عزیزان ۴ روز در کربلا و ۳ روز در نجف اشرف اقامت خواهند داشت و انشاءالله در ماه های آتی نیز ۵ پیشکسوت پرسپولیس یا خانواده هایشان عازم سفر زیارتی به عراق می شوند که بر اساس قرعه کشی انجام شده نفرات اعزامی گروه دوم نیز مشخص شدند.

وی افزود: در گروه اول آقایان محمد پنجعلی، حسن خان محمدی، وحید قلیچ، پایان رافت و خانواده مجید سبزی جزو نفرات اعزامی بودند که در این میان فقط حسن خان محمدی به همراه همسرش عازم کربلا شد و آقایان رافت، قلیچ و پنجعلی خانواده هایشان را برای این سفر انتخاب کردند و فرزند و همسر زنده یاد مجید سبزی نیز به همراه این گروه ایران را ترک کرده و برای زیارت عتبات عالیات عازم کشور عراق شدند.

سعید شیرینی افزود: برای توسعه فعالیت های اقتصادی شرکت پیشکسوتان و همچنین ارائه خدمات ویژه دیگر به پیشکسوتان برنامه هایی مدنظر است که در هیئت مدیره شرکت به تصویب رسیده و پس از قطعی شدن آنها را اعلام خواهیم کرد. امیدواریم که در این شرکت بتوانیم به آنهایی که جوانی شان را در این تیم محبوب سپری کرده اند خدمت گذاری کرده و این شرکت بتواند با مدیریت و نظارت خود اقدامات بزرگی انجام داده و در اجرای اهداف و سیاست هایی که مدنظر مدیریت باشگاه بوده روز به روز به توفیق های جدیدی دست یابد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات