مهاجم پرسپولیس می گوید باشگاه عجمان مدیر برنامه هایش را تحت فشار گذاشته و امیدوار است پرسپولیسی ها هر چه زودتر این مساله را حل و فصل کنند.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا خلعتبری درباره شرایط پرسپولیس در آستانه آغاز نیم فصل دوم، دیدار حساس برابر تراکتورسازی، پرداخت نشدن قسط دوم مبلغ انتقالش به عجمان و آخرین شرایط تیم ملی صحبت کرد.

* لیگ برتر از روز جمعه دوباره شروع می شود تا پرسپولیس در یک بازی حساس مهمان تراکتورسازی است.

- بازی بسیار سختی در پیش داریم. تراکتورسازی تیمی است که فوتبال را خوب بازی می کند و به نظر من می توانیم جمعه یک بازی خوب و تماشاگر پسند را شاهد باشیم. امیدوارم که نتیجه خوبی تصمیم بگیریم. به غیر از پیام صادقیان که محروم است غایبی نداریم و با تمام قوا به مصاف حریف می رویم.

* می دانی که از زمان صعود تراکتورسازی به لیگ برتر پرسپولیس در تبریز نتوانسته این تیم را ببرد.

- در نیم فصل دوم همه بازی ها سخت و مهم است. ما دیگر کاری نداریم که حریفمان چه تیمی است. مطمئن باشید که فقط برای برد به تبریز می رویم. می دانم که بردن تراکتورسازی در تبریز سخت است، اما همه با هم متحد می شویم تا طلسم نبردن های پرسپولیس در این شهر را بشکنیم.

* در نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنان زیادی از پرسپولیس رفتند و مسلمان و حاتمی به جمع شما اضافه شدند.

- امیدوارم بازیکنانی که به تیم اضافه شدند بتوانند در ادامه فصل بیشترین کمک را به ما بکنند. به هر حال چند بازیکنی که از جمع ما جدا شدند هم بازیکنان خیلی خوبی بودند. نظر خودشان بود که از پرسپولیس بروند و من مطمئنم که بهترین بازی هایشان را برای تیم جدیدشان انجام می دهند. امیدوارم آنها هر جا که هستند موفق باشند.

* آیا در نیم فصل دوم گل های بیشتری از خلعتبری می بینیم؟

- ۱۰۰ درصد. من تمام تلاشم را می کنم که بهترین بازی ها را انجام دهم و با تمام وجود در خدمت تیم باشم. به هر حال آمده ام که به پرسپولیس کمک کنم و امیدوارم روند خوبمان را در نیم فصل دوم هم ادامه دهیم و بتوانیم در پایان فصل قهرمانی را به هواداران هدیه کنیم.

* بحث مسائل مالی به کجا رسید؟ سیدجلال حسینی گفته هر تیمی غیر از پرسپولیس بود با این مشکلات مالی نمی توانست قهرمان نیم فصل شود.

- به هر حال برخی از بازیکنان شرایط مالی خوبی ندارند. اما همه بازیکنان به فکر موفقیت تیم هستند و مطمئن باشید اگر به مسائل مالی فکر می کردیم الان در صدر جدول نبودیم، اما برای هر تیمی طبیعی است که این مشکلات به وجود آید و من با درایتی که از رویانیان می بینم مطمئنم این مشکلات حل می شود.

* مثل این که قسط دوم مبلغ انتقالات از عجمان به پرسپولیس به باشگاه اماراتی پرداخت نشده است.

- تا جایی که اطلاع دارم قسط دوم پرداخت نشده و عجمانی ها مدیر برنامه های من را تحت فشار گذاشته اند. او هم مجبور شده که چک شخصی به مسئولان این باشگاه بدهد. مدیر برنامه های من در انتقال من به پرسپولیس خیلی تلاش کرد و امیدوارم که این مساله زودتر حل شود. رویانیان هم زحمت زیادی کشیده و مطمئنم که باشگاه این قضیه را حل و فصل خواهد کرد.

* درباره تیم ملی هم صحبت کنیم. بیشتر کارشناسان معتقدند ایران تحت هدایت کی روش به هارمونی و نظم خاصی رسیده است.

- نظر من هم همین است. ما به یک شخصیت تیمی رسیده ایم که هم خوب بازی می کنیم و هم خوب گل می زنیم. دو بازی خیلی خوب مقابل تایلند و لبنان انجام دادیم. برای برد به این کشورها رفته بودیم و خوشبختانه صعود خود را به جام ملت ها قطعی کردیم. اتفاقاتی که روز بازی در لبنان افتاد همه ما را شوکه کرده بود. من هم مثل بقیه بازیکنان ترسیده بودم و این یک مساله طبیعی است. خدا را شکر همه چیز به خیر و خوشی تمام شد. به نظر من با توجه به این که زمان زیادی تا آغاز جام جهانی باقی نمانده باید بازی های دوستانه خوبی برای تیم ملی تدارک ببینیم تا با تمام قوا در این رقابت مهم ظاهر شویم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات