رقم تعرفه تبلیغات بازی پرسپولیس و میلان و رقم صرف شده برای حضور این تیم معادله جالبی را در دخل و خرج باشگاه پرسپولیس برای انجام این بازی نشان می دهد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال ستارگان میلان ایتالیا امشب (چهارشنبه) برای بازی با پیشکسوتان پرسپولیس وارد ایران می شود. مسئولان باشگاه پرسپولیس در توافقی برای برگزاری این بازی تمامی دخل و خرج های بازی را به یک حامی مالی واگذار کرده اند. این در حالی است که رویانیان رقم قرارداد برای آوردن ستارگان میلان به ایران را ۲۰۰ هزار یورو اعلام کرده است. با در نظر گرفتن نوسانات این روزهای بازار ارز و حساب هر یورو به نرخ ۴ هزار تومان، این مبلغ، معادل ۸۰۰ میلیون تومان می شود.

از سوی دیگر حامی مالی طرف قرارداد با پرسپولیس تعرفه های برگزاری بازی پرسپولیس و میلان را بدین شرح اعلام کرده است:

با حساب مجموع ارقام ذکر شده در این جدول مشخص است که هزینه تمام بسته پیشنهادی برای تبلیغات در بازی پرسپولیس و میلان برای اسپانسر اصلی و تبلیغات محیطی رقمی معادل دو میلیارد و پانصد و شصت میلیون تومان خواهد بود. با در نظر گرفتن هزینه های جانبی در جریان حضور تیم میلان از اقامت هتل گرفته تا ضیافت شام در برج میلاد که می تواند نهایتا ۱۰۰ میلیون تومان دیگر را پوشش دهد و همچنین ۸۰۰ میلیون حضور این تیم در تهران؛ فاصله دخل و خرج برگزاری این بازی یک  میلیارد و ششصد و شصت میلیون تومان خواهد بود که به نظر می رسد پرسپولیس و حامی مالی منتخبش را به شدت راضی کند. لازم به یادآوری است بحث حق پخش تلویزیونی در این معادله نیامده است.

دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و میلان ساعت ۱۵ فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات