فیفا مراسم عکس گرفتن فرانک ریبری با توپ طلا را به تاخیر انداخت و این خشم باشگاه بایرن مونیخ و خود ریبری را برانگیخت. این خبری بود که برنامه ورزشی پونتو پلوتا اسپانیا آن را فاش کرد.

به گزارش افکارنیوز ، دو ماه بیشتر به انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۳ باقی نمانده است و پیش بینی درباره گزینه نهایی فیفا بسیار زیاد است.

کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و فرانک ریبری سه گزینه ای هستند که بیشترین شانس را برای کسب این جایزه دارند البته آسیب دیدگی طولانی مدت ستاره آرژانتینی بارسلونا باعث شده است تا شانس او کمتر از دو گزینه دیگر شود. کریستیانو رونالدو که این روزها در بهترین دوران خود به سر می برد و یکی از آماده ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است. فرانک ریبری هم که فصل قبل نمایش خیرکننده ای با بایرن داشت و سه گانه فوتبال آلمان و اروپا را با این تیم به دست آورد.

برنامه ورزشی پونتو پلوتا اسپانیا در خبری اختصاصی اعلام کرد که فیفا جلسه عکس گرفتن با توپ طلا را با فرانک ریبری هافبک آلمانی به تاخیر انداخت. قرار بود که این هفته مراسم عکس گرفتن ریبری با توپ طلا به صورت مخفیانه برگزار شود که این مراسم به تاخیر افتاد.

این برنامه ورزشی ادامه داد که لغو مراسم عکس گرفتن ریبری با توپ طلا خشم این بازیکن فرانسوی و باشگاه بایرن مونیخ را برانگیخته است چرا که آنها معتقدند فیفا با این اقدام خود می خواهد توپ طلا را به کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید بدهد.

بعد از آنکه فیفا زمان رای گیری برای انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۳ را دو هفته به تاخیر انداخت گمانه زنی های زیادی به وجود آمد. بسیاری معتقدند که فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا با این اقدام خود می خواهد این جایزه را به کریستیانو رونالدو بدهد این درحالی است که خود ریبری چنین نظری ندارد.

ریبری در گفت و گویی که دو روز پیش با روزنامه لوموند فرانسه داشت تاکید کرد که شایسته کسب توپ طلای فوتبال جهان در سال ۲۰۱۳ است و اطمینان دارد که این جایزه را به دست می آورد. او گفت رونادو تنها چند هفته ای است که خوب بازی می کند. این درحالی است که او با بایرن فصل رویایی را پشت سرگذاشت و سه گانه فوتبال آلمان و اروپا را به دست آورد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات