نیکبخت؛

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران گفت: «نزدیک چهارده سال است فوتبال بازی می کنم و فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده ام. »

به گزارش افکارنیوز، علیرضا نیکبخت واحدی عقیده دارد کسب سه امتیاز دیدار با ملوان اهمیت زیادی داشت و استقلال توانست به این مهم دست پیدا کند.

نیکبخت واحدی می گوید، همه فهمیدند که بازیکن مازاد استقلال نبودم.

* از پیروزی مقابل ملوان بگو؟

- بازی خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و ملوان هم در دیدارهای گذشته نشان داده بود، تیم جسوری است اما همین که توانستیم هر سه امتیاز را بگیریم قابل قبول بود. با حداقل گل توانستیم به حداکثر امتیازات برسیم و از این بایت خدا را شکر می کنیم.

* اما قهرمانی نیم فصل به پرسپولیس رسید!

- به قهرمان نیم فصل نه جام می دهند و نه مدال و به همین خاطر اهمیتی ندارد. مهم قهرمانی در پایان لیگ است و می توانیم به این خواسته دست پیدا کنیم.

* ملوانی ها اعتقاد دارند گل استقلال آفساید بوده است. تو چه نظری داری؟

- من هنوز صحنه گل را از تلویزیون ندیدم و در جریان بازی هم نمی شد تشخیص داد چه اتفاقی افتاده است. جذابیت های فوتبال به همین چیزهاست و در خیلی از موارد خودمان از داوری متضرر شدیم. این را هم بگویم نباید گل حنیف را لوث کرد و برای رسیدن به پیروزی همه زحمت کشیدند و فرصت های دیگری هم برای گلزنی داشتیم اما این گونه نشد.

* در چند دیدار اخیر هم بیشتر در ترکیب قرار گرفتی. در این باره صحبت کن؟

- مطئمنا این نظر کادر فنی بوده و خیلی خوشحالم که بازی می کنم. به نظرم کادر فنی از نوع بازی ام رضایت دارد و سعی کرده ام انتظارات آنها و همچنین هواداران را برآورده کنم.

* پس از شرایطتت رضایت داری؟

- هر روز سعی می کنم بهتر شوم و به همین دلیل انگیزه هایم را از دست نمی دهم.

* با بازگشت هاشم بیک زاده کار تو سخت نمی شود؟ !

- بازی کردن هر بازیکنی با نظر کادر فنی است و به این مسائل توجه نمی کنم و کار خودم را انجام می دهم.

* پیش از این شایعه شده بود در لیست مازاد قرار داری اما در عمل دیدیم که این گونه نشد؟

- نزدیک چهارده سال است فوتبال بازی می کنم و فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده ام. در روزنامه ها هرچیزی دوست دارند می نویسند و بدون این که توجهی به اصل ماجرا داشته باشند و با این مسائل بیگانه نیستم. با این حال همه فهمیدند که بازیکن مازاد نبودم و می توانم بهتر هم شوم.

* این نشان می دهد کادر فنی به تو اعتماد دارد؟

- مطمئن باشید امیر قلعه نویی بدون حساب و کتاب بازیکنی نمی گیرد و نه اهل باج دادن است و نه با کسی تعارف دارد. بازیکنانی هستند که الان در لیگ برتر جایی ندارند و قلعه نویی می توانست از آنها نیز استفاده کند اما هیچ گاه اعتبارش را زیر پا نمی گذارد و خوشحالم موفق به جلب اعتماد مربیان شدم.

* در خصوص کاندید شدن جواد نکونام به عنوان بهترین بازیکن آسیا چه نظری داری؟

- نکونام بازیکن بزرگی است و اگر این اتفاق رخ بدهد، افتخارش به کل فوتبال ایران خواهد رسید و استقلال هم در این میان سهم خواهد داشت. نکونام می تواند این عنوان را کسب کند و شایستگی اش را دارد.

* دیدار با گسترش فولاد را چطور می بینی؟

- در دور برگشت بیشتر بازی های خود را میزبان خواهیم بود و این مساله می تواند امتیاز خوبی برایمان باشد. گشترش هم تیم جوان و جویای نامی است و به دنبال هر سه امتیاز این دیدار خواهیم بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات