رئیس فدراسیون فوتبال می گوید نتایجی که ایران در چند وقت اخیر گرفته برایش مهم تر از کسب جایزه در مراسم بهترین های آسیا بوده.

به گزارش افکارنیوز ، رئیس فدراسیون فوتبال می گوید نتایجی که ایران در چند وقت اخیر گرفته برایش مهم تر از کسب جایزه در مراسم بهترین های آسیا بوده.

علی کفاشیان پس از مراسم معرفی برترین های فوتبال آسیا به خبرنگار خبرآنلاین گفت: «در این مراسم حق جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران ضایع شد. »

علی کفاشیان پس از اینکه تیم ملی ایران نتوانست عنوان بهترین تیم ملی آسیا را به دست بیاورد گفت: «جایزه ای به ما در انتخاب بهترین های فوتبال آسیا تعلق نگرفت. در هر صورت ما انتظار نداشتیم. مهم برای ما عملکردی است که داشته ایم. به نظرم معیارهای ای اف سی برای انتخابات به شکل دیگری شده است. آنها به روش های دیگری جوایز را توزیع کردند. نمی دانم چطور شد که یکدفعه تیم لی زیر ۲۳ ساله های عراق عنوان بهترین تیم آسیا را از آن خودش کرد. در این بخش ما و ژاپنی ها کاندیدا بودیم که متاسفانه انتخاب نشدیم. »

از او پرسیدیم که آیا فکر نمی کنید حق نکونام در این مراسم خورده شد که کفاشیان گفت: «حق نکونام ضایع شد و این را قبول دارم اما واقعا نمی دانم که معیارهای تصمیم گیری مقام های ای اف سی چه بوده است. »

لابی و نفوذ در کنفدراسیون فوتبال آسیا تا چه اندازه در انتخابات تاثیر دارد؟ کفاشیان در این مورد می گوید: «نه، از این خبرها نست. خیلی از مدیران بلند پایه ای اف سی وقتی نکونام و ایران جایزه ای نگرفتند ناراحت بودند. به هر حال من هنوز هم نمی دانم که معیارهای تصمیم گیری آنها چه چیزی است. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات