یک کارشناس داوری به قصد مچ گیری از اصفهانیان پیامکی برای مجری برنامه ۹۰ فرستاده که موجبات خنده وی را فراهم کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، در برنامه ۹۰ شب گذشته رضا غیاثی، کارشناس داوری و محسن ترکی در طول مناظره شان با فریدون اصفهانیان، بارها مطالبی در خصوص جاسوسی یک عضو کمیته داوران در جلسات مشورتی برای انتخاب داوران و به تمسخر گرفتن اصفهانیان در برنامه های تلویزیونی عنوان کردند که نشان می داد یکی از اعضای این کمیته محور اصلی تمام مناقشات به وجود آمده در داوری است. با وجود اینکه هر دوی آنها بارها در پاسخ به کنایه فردوسی پور مبنی بر اینکه فرد مورد نظر مسعود مرادی است جواب رد دادند، اما واقعیت حرف هایی بود که آنها در پشت صحنه و روزهای قبل به خیلی ها گفته بودند.

رمزگشایی از این صحبت ها نشان می دهد اشاره فردوسی پور به مسعود مرادی به عنوان متهم اصلی این مناظره درست بوده است. گویا محسن ترکی به یکی از کارشناسان مطرح داوری گفته در مصاحبه ای که گفته بودم بخواهم حرف بزنم با خاک یکسان شان می کنم، منظورم مسعود مرادی بوده است.

یکی از اتفاقات جالب پشت صحنه برنامه ۹۰ هم زمانی رخ داد که اصفهانیان مدعی شد به عنوان یک داور بین المللی به زبان انگلیسی مسلط است.

یکی از کارشناسان داوری در همان زمانی که فردوسی پور در حال صحبت با اصفهانیان بوده به گوشی فردوسی پور پیامک می زند: «برای اینکه دروغش ثابت شود از اصفهانیان بخواهید به دلخواه یک جمله به انگلیسی بنویسد! »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات