مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: طبق گفته برخی از بازیکنان پرسپولیس رویانیان فقط ۱۰ درصد قرارداد بازیکنان را به آنها پرداخت کرده در صورتی که من بیش از این مبالغ را به بازیکنانم داده ام.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده اظهار داشت: استقلال بهترین بازیکنان ایران از جمله جواد نکونام، خسرو حیدری، پژمان منتظری و آندرانیک تیموریان را در اختیار دارد و با وجود چنین بازیکنانی خیلی نیاز به جذب بازیکنان جدید نداشتیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه افزود: هم اکنون سه بازیکن جذب کرده ایم که جزو بهترین بازیکنان لیگ برتر هستند به همین دلیل تیم کامل شده است.

وی در خصوص مشکلات مالی باشگاه بیان داشت: کدام تیم است که مشکل مالی ندارد الان همه ی تیم ها مشکلات مالی دارند ما هم مانند سایر تیم ها هستیم و در صدد حل آنها هستیم.

فتح الله زاده تصریح کرد: جلال حسینی در مصاحبه ای عنوان کرده رویانیان فقط ۱۰ درصد قرارداد را به آن ها پرداخت کرده است اما من بیش از ۱۰ درصد قرارداد را به بازیکنانمان داده ام.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص برگزاری بازی خداحافظی برای فرهاد مجیدی عنوان کرد: بازی خداحافظی بزرگی را برای فرهاد مجیدی برگزار خواهیم کرد آن هم با یک تیم قرمز بزرگ، چرا که می خواهیم تیم قرمز را شکست دهیم زیرا جذابیت بازی با قرمزها بیشتر است.

فتح الله زاده در خصوص اظهارات رویانیان در مورد وی گفت: بهتر است رویانیان خود در درون دروازه بایستد چراکه کل دروازه را می گیرد و من در فوروارد بازی می کنم چون تیز و تند هستم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات