هاشمی نسب:

بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال گفت: «اکنون که به گذشته برمی گردم نمی گویم کاری خوبی انجام داده ام اما در آن شرایط سختی های زیادی داشتم. »

به گزارش افکارنیوز ، مهدی هاشمی نسب در مورد جمع شدن پیشکسوتان پرسپولیس کنار یکدیگر گفت: «کار قشنگی انجام شده است، باید از کسانی که بانی این کار بودند، تشکر کرد. »

وی افزود: «جمع کردن این همه پیشکسوت کار بزرگی بود، جدای از بازی مقابل میلان که اصلا مهم نیست حضور من کنار افرادی که روزی از تلویزیون بازی آنها را می دیدم بسیار اهمیت داشت. خیلی خوشحالم در این چند روز کنار آنها بودم. خاطرات زیادی زنده شد. امروز که آخرین روز تمرین است اگر کنار تیم هم نباشم برایم مهم نیست و فقط کنار هم بودن اهمیت داشت. »

وی در مورد اینکه از دیدن چه بازیکنی خوشحال شده است، خاطرنشان کرد: «واقعیت دیدن محرمی، ناصر محمدخانی و محمود خوردبین بیش از دیگران من را خوشحال کرد. »

هاشمی نسب در پاسخ به این سؤال که امروز هواداران زیادی به کارگران آمدند و این نشان می دهد که نسل گذشته در قلب های هواداران جا گرفته اند، یادآور شد: «مردم ما خیلی باهوش هستند، آنها وقتی به گذشته بازمی گردند می بینند که نسل گذشته پرسپولیس در دهه های ۵۰،۶۰ و ۷۰ با تعصب فوتبال بازی می کردند و به همین خاطر محبوب شده اند. بازی کردن با جان و دل راز ماندگاری آنهاست. در دهه ۷۰ ورزشگاه کارگران همیشه اینقدر شلوغ بود. برای بازیکنان دهه ۶۰ و ۷۰ این همه هوادار عادی است. ان شاء الله تیم هواداران همیشه موفق باشد. »

هاشمی نسب در مورد اینکه عده ای از هواداران علیه او موضع گرفته اند، تأکید کرد: «مهم نیست، من خیلی ها را دوست دارم که آنها از من بدشان می آید. همیشه با فوتبالم دوست داشتنم را نسبت به هواداران ثابت کرده ام. از جمله بازیکنانی نبودم که همیشه اعلام کنم به عشق هواداران فوتبال بازی می کنم و فقط شعار بدهم. وقتی وارد زمین می شدم عشقم را نسبت به آنها ثابت می کردم. سابقه من در پرسپولیس و استقلال موجود است که نسبت به آنها چگونه عمل کرده ام. بین هواداران تعدادی هستند که رفتار خوبی انجام ندهند، امروز در بین این ۴-۵ هزار نفر یک نفر فقط کمی کم لطفی کرد. هیچ ایرادی ندارد، به حرمت آنهایی که به من احترام گذاشتند ناراحت نیستم، سایر هواداران گذشته های خوب را برایم یادآوری کردند. ایرادی ندارد، هواداران را دوست دارم و برای آنها بهترین ها را آرزو می کنم. »

هاشمی نسب در ادامه پاسخ به این سوال در مورد اینکه در سال های پایانی دهه ۷۰ وقتی به استقلال رفت مشکلاتی زیادی برایش به وجود آمد و آیا از دست هواداران پرسپولیس ناراحت است، خاطرنشان کرد: «اگر هر هوادار پرسپولیس بگوید تیمش را از پدر و مادرش بیشتر دوست دارد واقعا فکر می کنم که انسان نیست. من پدر و مادرم را از خیلی چیزها بیشتر دوست داشتم به همین خاطر آن مقطع چنین تصمیمی را گرفتم و وقتی اکنون می بینم پدر و مادرم اینقدر خوب زندگی می کنند بسیار خوشحال هستم. ایرادی ندارد کاری کرده ام که وضعیتم بهتر شود. آن تصمیم بزرگی بود اما اکنون که به گذشته برمی گردم نمی گویم کاری خوبی انجام داده ام اما در آن شرایط سختیی های زیادی داشتم. برای این هواداران خاطراتی رقم زدم که همیشه در ذهن شان باقی می ماند و من دوست داشتنم را به آنها به این شکل ثابت کرده ام. »

وی در مورد اینکه آیا با بازگشت دوباره اش به پرسپولیس هدیه ای برای هواداران دارد، عنوان کرد: «من هدیه هایم را به پرسپولیس داده ام، هدیه های من بسیار گرانبها بود که سال ها برای آنها ماندگار است و امیدوار هستم همیشه موفق باشم. »

هاشمی نسب در پاسخ به این سؤال که به نظر می رسد همچنان ناراحت است، عنوان کرد: «به حرمت آن هوادارانی که در خانه نشسته اند و آنهایی که در ورزشگاه فقط تیم خود را تشویق کردند به این مسائل توجهی ندارم. هواداران دلیل رفتنم را می دانند و به همین خاطر به این افراد که گاهی مشکل ساز می شوند توجهی نمی کنم. آنهایی که ما را دوست دارند ما نیز دوست شان داریم. مهم نیست عده ای من را دوست ندارند این مهم است که من همه هواداران را دوست دارم حتی آنهایی که با الفاظ رکیک من را بدرقه کردند را دوست دارم و برایشان بهترین ها آرزو می کنم. »

وی در مورد اینکه فکر می کند پنج شنبه در ورزشگاه چه جوی وجود داشته باشد، گفت: «اگر علی پروین از من نمی خواست هواداران که نمی توانستند هاشمی نسب را به این تیم بازگردانند. علی پروین لطف کرد و از من دعوت کرد که من نیز استقبال کردم و علی پروین می داند دوستان واقعی او چه کسانی هستند. »

وی در مورد اینکه رهبری فرد اعلام کرده اگر پروین نمی خواست، نمی توانست با ۱۰۰ میلیون هم به پرسپولیس بازگردد، اظهار داشت: «این امر مشخص است، مگر می شود سر خود به اینجا بیایم. از من دعوت شد، از همه پیشکسوتان پرسپولیس ممنون هستم چرا که استقبال گرمی از من انجام دادند و همه آنها را دوست دارم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات