تیموریان؛

مدیر برنامه های هافبک استقلال گفت: «ما هر زمان اراده کنیم آندرانیک ترانسفر می شود و چند تیم هستند که به شدت پیگیر جذب او هستند. »

به گزارش افکارنیوز ، در شرایطی که محمود گودرزی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد این امیدواری را برای باشگاه استقلال ایجاد کرد که با دریافت بودجه معوقه اش از این وزارتخانه بخش عمده ای از مشکلاتش را برطرف کند.

یکی از این مسایل که این روزها ذهن علی فتح الله زاده را به خود مشغول کرده پرداخت قسط دوم قرارداد آندرانیک تیموریان است. بازیکنی که به رغم دریافت ۳۰ درصد ازمبلغ قراردادش (۳۰۰ میلیون تومان) از روزهای پیش از سفر استقلال به تایلند برای مصاف با بوریرام تایلند بابت این موضوع باشگاه را تحت فشار گذاشت و این رویه را تا پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز ادامه داد.

صحبت های سرژیک تیموریان هم در این ارتباط بود که اگر باشگاه استقلال طلب آندو را نپردازد برادرش راهی لیگ قطر یا امارات می شود. در این مدت فتح الله زاده طی برگزاری جلسه ای با سرژیک به او قول داد که از این بابت پیگیر کار آندو است.

او این هفته هم گفت: «از بس به تیموریان گفتم شرمنده ام دیگر نمی دانم این بار چه بگویم. »

او که روز یکشنبه به ملاقات وزیر ورزش رفت به طور ویژه در مورد مشکلات مالی باشگاهش با او صحبت کرد: «از جناب گودرزی تقاضا کردم که با نگاهی ویژه نسبت به استقلال و پرسپولیس لااقل بخشی از مطالبات مصوب مجلس را به ما بپردازند تا بخشی از بدهی مان به بازیکنان را بپردازیم. »

با این همه برادر آندرانیک امید چندانی به حل مشکل برادرش نداشت: «هنوز هیچ اتفاق جدیدی در مورد پرداخت مطالبات آندرانیک رخ نداده است. »

سرژیک تیموریان همچنین در مورد جدایی احتمالی برادرش از استقلال این موضوع را منتفی ندانست: «هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید دید باشگاه تا چه اندازه با ما همکاری می کند. »

او در پاسخ به این سوال که با توجه به برگزاری اردوهای تیم ملی در داخل کشور اگر آندو در استقلال بماند برایش بهتر است، این موضوع را بی ربط به مشکل برادرش دانست: «اتفاقا او اگر در قطر باشد استراحتش هم قطعا بیشتر است چون درگیری های اینچنینی بابت دریافت حق و حقوقش را ندارد و می تواند با خیال آسوده به فوتبالش بپردازد. »

سرژیک مثال هایی هم برای این ادعایش داشت: «مگر اشکان دژآگه یا قوچان نژاد که در خارج از ایران هستند جهت بازی برای تیم ملی مشکل دارند؟ یا جباری که الان در لیگ قطر بازی می کند نمی تواند در اردوهای تیم ملی شرکت کند؟ »

او که کاملا در جریان مشکلات استقلال در راه رسیدن به بودجه دولتی اش بود این مباحث را بی ارتباط با کار برادرش عنوان می کرد: «ما مسئول نیستیم که باشگاه استقلال اوضاعش خوب نیست. مگر وقتی ما مشکل داریم می آییم آن را در خیابان فریاد کنیم؟ »

با این همه سرژیک با اشاره به سپری شدن بیش از یک هفته از انتخاب وزیر جدید ورزش از احتمال رفع مشکل مالی باشگاه استقلال مطلع بود: «به ما هم گفته شده که با حضور وزیر مشکل مالی باشگاه برطرف می شود و قرار است تا هفته آینده این مساله حل شود. اما طبق صحبت هایی که بین ما و باشگاه رد و بدل شده استقلال باید تا هفته آینده این مشکل را برطرف کند. »

سرژیک همچنین نگران از دست رفتن پیشنهادات برادرش نبود: «به هیچ وجه نگران نیستم چون ما هر زمان اراده کنیم آندرانیک ترانسفر می شود و چند تیم هستند که به شدت پیگیر جذب او هستند و هر زمان که از استقلال ناامید شویم به یکی از پیشنهادات جدی آندرانیک پاسخ مثبت می دهیم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات