مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: آمادگی کامل برای برگزاری دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و میلان را داریم.

به گزارش افکارنیوز ، توفیق کابلی در خصوص برگزاری دیدار روز پنجشنبه ستارگان میلان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، عنوان کرد: کارها طبق روال انجام شده و ورزشگاه آزادی آمادگی کامل را برای برگزاری این مسابقه دارد و مشکل خاصی نداریم.

وی افزود: درهای ورزشگاه آزادی از هر ساعتی که مراجعه کنندگان بیایند باز خواهد شد، البته با توجه به اینکه بازی حساسیت خاصی ندارد به احتمال زیاد از ساعت ۱۰ درهای ورزشگاه به روی هواداران باز می شود و حتی اگر قبل از این ساعت هم تماشاگران تجمع زیادی داشته باشند آنهارا به ورزشگاه راه می دهیم تا ترافیک به وجود نیاید.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی خاطرنشان کرد: در خصوص بلیت فروشی این بازی را نیز باید بگویم که بخشی از بلیت ها به صورت اینترنتی فروخته شده و بخشی دیگر هم در ورزشگاه به فروش خواهد رسید. تماشاگران هم از هر ساعتی که بخواهند به ورزشگاه بیایند می توانند با بلیت های خریداری شده روی سکوها بروند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی ادامه داد: مشکلی از بابت برگزاری این بازی نداریم و این بازی را کار جدیدی می دانیم و از آن استقبال می کنیم. باید از آقای رویانیان تشکر کنم که بعد از چندین سال توانستند یک بازی مهم را فراهم کنند تا میزبان آن باشیم. چند سال بود چنین اتفاقی نیفتاده بود و امیدوارم سایر تیم ها نیز این کار انجام دهند تا بتوانیم میزبان چنین بازی هایی باشیم. قرار است درآمد این بازی نیز به خیریه ای در ایتالیا و موسسه محک در ایران اختصاص یابد.

کابلی در پایان در خصوص اینکه فاصله زمانی این دیدار با استقلال و گسترش فولاد زمین چمن ورزشگاه را خراب نمی کند، گفت: از این بابت مشکلی نداریم و به هر حال اتفاقی است که افتاده و مجبوریم این کار را انجام دهیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات