اصرار عجیب قلعه نویی بر نخریدن بازیساز نگرانی کمیته فنی باشگاه استقلال را در پی داشته است.

به گزارش افکارنیوز ، امروز جلسه شورای معاونین باشگاه استقلال با کمیته فنی این باشگاه برگزار شد و اعضای کمیته فنی به نوعی ناراحتی خود ار تصمیمات قلعه نویی را به گوش معاونین رساندند.

منصور پورحیدری و غلامحسین مظلومی که عضو کمیته فنی این تیم هستند، نبود یک پلی میکر را در تیم حس کرده بودند و به قلعه نویی بابت این موضوع هشدار داده بودند ولی قلعه نویی از خرید یک بازی ساز قهار سر باز زده و حاضر نشده جای مجتبی جباری را پر کند.

البته قلعه نویی می تواند جای جباری را پر نکند تا اگر تیم نتیجه نگرفت رفتن او از تیم را بهانه قرار دهد و هواداران را مقابل این بازیکن قرار دهد.

اگر نتیجه بگیرد هم که نشان داده جباری هیچ نقشی در کسب افتخارات استقلال نداشته و آبی ها بدون او هم به خواسته هایشان می رسند. چیزی که مشخص است ضربه خوردن استقلال در این پست است. بازیکنی مانند جمشیدیان برای این پست خوب بود ولی مصدومیت های پیاپی او موجب شد نتواند زیاد به تیم کمک کند.

شاید خرید ایمان مبعلی در نیم فصل می توانست به استقلال کمک شایانی کند ولی قلعه نویی ترجیح داد جای مجیدی را با اولادی و کبه پر کند تا اینکه جای بازیساز خوش فکرش را.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات