دلیل عدم استقبال از مسابقات، گرانی بلیت ها است

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: مردم ما فوتبال را خوب می فهمند و همه دیدند که برابر گسترش خوب نبودم.

به گزارش افکارنیوز ، آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلالدر مورد دیدار با گسترش فولاد تبریز و انتقاد هایی که امیر قلعه نویی از بازی شاگردانش داشت در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص این بازی و عملکرد خودش صحبت زیر را مطرح کرد:

*بازی با گسترش فولاد چه طور بود؟

ما در نیمه دوم به نسبت نیمه اول بهتر بازی کردیم اما در کل نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. با این حال من خیلی امیدوار هستم و مطمئنم که تیم ما در ادامه بازی ها با اضافه شدن مصدومانش می تواند خیلی بهتر از این نتیجه بگیرد.

*از عملکرد خودت در این بازی راضی بودی؟

می توانم بگویم بدترین بازی عمرم را انجام دادم. خیلی انگیزه داشتم و از نظر بدنی هم خیلی آماده بودم اما نتوانستم خوب بازی کنم و همین جا از کادرفنی، بچه های تیم و همه هواداران بابت این مسئله عذرخواهی می کنم و مطمئن باشید این بازی ام را جبران می کنم.

*دلیل اصلی این که نتوانستی انتظارات را برآورده کنی چه بود؟

احساس می کنم شرایط روحی خوبی نداشتم و همین مسئله مزید بر علت شد. دقیقه ۶۵،۶۶ دو موقعیت نصیبم شد که آن را از دست دادم و همین مسئله باعث شد در ادامه کار نتوانم خوب باشم.

*چرا از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار نداشتی؟

نمی دانم، اما خودم باید مسئله را حل کنم. به نظرم این نقطه ضعفم است که خیلی زود روحیه ام را از دست می دهم و خودم باید به خودم کمک کنم تا این مشکلم حل شود.

*کمتر کسی این قدر رک و واضح از نقطه ضعف های خود حرف می زند.

اولاً که مردم ما فوتبال را خوب می فهمند و همه دیدند که برابر گسترش خوب نبودم. خودم هم وقتی از عملکردم راضی نبودم باید حرف راست را بزنم. به نظرم عملکرد من در بازی با گسترش فولاد جای دفاع نداشت و به همین دلیل باید با مردم صادق باشم.

*۹۹گل زدی و مانده یک گل برای صدتایی شدن. چه زمانی قرار است گل صدم را بزنی؟

الان به صد گل یا بیشتر فکر نمی کنم. الان فکر و ذهن من معطوف بازی مثمر ثمر است و این که بتوانم در استقلال مفید باشم. امیدوارم در بازی با سپاهان همین اتفاق صورت بگیرد.

*چه پیش بینی در مورد این دیدار داری؟

سپاهان یک تیم خوب و بزرگ است و با این شرایط ما باید با آمادگی بیشتر به مصاف این تیم برویم. امیدوارم بتوانیم با ارائه یک بازی خوب و حساب شده از سد این تیم بگذریم و خود را به صدر نزدیک کنیم.

*فکر می کنی استقلال بتواند به صدر جدول برسد؟

من فکر نمی کنم، مطمئن هستم که به قهرمانی می رسیم. تا ۵،۶ هفته دیگر می توانیم با فاصله ای بیشتر در صدر قرار بگیریم تا ثابت کنیم استقلال همیشه شانس اول قهرمانی است.

*استقبال هواداران از بازی با گسترش فولاد خوب نبود. چه صحبتی با طرفداران استقلال دارید؟

من شنیدم بلیت ها را گران کرده اند و از این اتفاق خیلی ناراحت شدم. باید شرایط بهتری مهیا شود تا هواداران ما به استادیوم بیایند. وقتی این همه بلیت ها گران می شود من حق را به هواداران می دهم، اما با این حال از آنها خواهش می کنم استقلال را تنها نگذارند. از همان تعداد تماشاگری که در بازی با گسترش فولاد به استادیوم آمدند تشکر می کنم و امیدوارم بعد از این هواداران بیشتری به استادیوم بیایند. امیدوارم اگر بلیت ورزشگاه را گران تر می کنیم امکانات رفاهی بیشتری را هم در اختیار طرفداران فوتبال قرار دهیم تا انگیزه ای برای حضور در استادیوم داشته باشند. ما امروز به حمایت هواداران مان نیاز داریم و مطمئنا حضور بیشتر آنها در استادیوم باعث می شود ما بتوانیم عملکرد بهتری را هم از خود به نمایش بگذاریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات