پیروانی:

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای رویانیان به جای دیگران خودت در مورد طلبم از باشگاه پرسپولیس جوابم را بده.

به گزارش افکارنیوز ، افشین پیروانی در پاسخ به اظهارات محمود سالارکیا، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس به او بدهی ندارد، اظهار داشت: آقای رویانیان به عنوان یک رفیق قدیمی از شما می خواهم اگر پاسخی به گفته هایم دارید، خودتان اظهار نظر کنید. آیا به یاد دارید که یک روز به شرافتت قسم خوردی و گفتی کارت را درست می کنم، پس حالا هم بهتر است که جوابم را خودت بدهی. من خودم شرکت، کارمند و وکیل دارم. اگر قرار است وکیل باشگاه شما جواب مرا بدهد من هم وکیلم را مامور می کنم تا همه چیز را پیگیری کند.

پیروانی ادامه داد: آقای رویانیان گفتی پول مفت ندارم به کسی بدهم. اما این را به شما می گویم شهرت مفتی که الان به دست آوردی از صدقه سری من و امثال من پیشکسوت است. البته خیلی حرفها هست که راجع به پرسپولیس بزنم چون شما با من درد و دل کردی ولی الان این کار را نمی کنم.

وی خاطر نشان کرد: یادت هست تا ۲ شب به خاطر برخی مشکلات به من زنگ می زدی و می گفتی به نفع پرسپولیس مصاحبه و حمایت کن چون در بحرانیم؛ من همان پیروانی هستم. اگر هم الان ادعایی برای دریافت پولم کردم به خاطر این است که ممنوع الخروج شدم. امیدوارم که وجدان شما راحت باشد. من برای پرسپولیس زحمت کشیده ام، پیشکسوت شده ام اما به خاطر پولی که نگرفتم ممنوع الخروج شدم اما از شما می خواهم جواب من را خود شما بدهید.

وی در پایان یاد آور شد: وکیل شما گفته اسناد و مدارکی برای طلب پیروانی نداریم و به او بدهکار نیستیم. خیلی ممنوع بدهکار هم شده ایم این خیلی می تواند جالب باشد، اما ای کاش خودتان جواب من را بدهید نه فرد دیگر.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات