دو گزینه ادامه حضور هافبک پرسپولیس در بازی ها و گچ گرفتن که مساوی با ۲.۵ ماه دوری از میدان است، روی میز است.

به گزارش افکارنیوز ، رضا حقیقی در روزهای اخیر از درد ناحیه روی پا گلایه داشت ولی با توجه به تعصبی که نسبت به بازی کردن داشت، خواست که در بازی با تراکتورسازی حضور داشته باشد و ما اقدامات لازم به این منظور انجام دادیم. با ادامه ابراز درد از سوی بازیکن، کادر پزشکی صبح شنبه به حقیقی تاکید کرد که برای تصویربرداری رادیولوژی برود.

بعد از این اقدامات، وی به متخصص و جراح معتمد باشگاه معرفی شد که تشخیص اولیه مو برداشتن استخوان روی پا بود اما با توجه به کیفیت تصویر، به توصیه متخصص تصویربرداری مجدد توصیه شد که این اقدام همان شنبه شب صورت گرفت و تصویر جدید هم مورد بررسی و آنالیز قرار گرفت.

کادر پزشکی پرسپولیس پس از مشورت با متخصص اکنون دو گزینه را در اختیار دارد که در این باره با رضا حقیقی در میان گذاشته شده است.

راهکار اول این است که رضا حقیقی می تواند تمرینات و بازی های خود را تا پایان فصل ادامه بدهد و در این مدت وضعیت و درد وی با اقدامات درمانی، فیزیوتراپی و تمرینات ویژه کنترل شود و او باز ی های لیگ را از دست ندهد. راهکار دوم این است که پای او گچ گرفته شود.

دکتر حقیقت درباره اینکه اگر گزینه دوم اجرا شود، حقیقی چه مدت از میادین به دور خواهد بود گفت: «در این باره از مشاوره آقای دکتر کیهانی هم بهره گرفته ایم. به طور کلی ایشان در صورت تمایل بازیکن، راهکار اول را هم مناسب دانستند اما اگر قرار بر گچ گرفتن باشد باید برای سه هفته پای او به گونه ای گچ گرفته شود که امکان راه رفتن معمول را نخواهد داشت. »

وی افزود: «بعد از آن به مدت سه هفته گچی می گیریم که می تواند با آن راه برود و پس از آن هم یک دوره فیزیوتراپی خواهیم داشت و بعد زمانی لازم خواهد بود که وی به شرایط بدنی مطلوب برگردد که زمان آن را بدنساز مشخص می کند ولی ممکن است حقیقی نزدیک به دو ماه و نیم را از دست بدهد. »

حقیقت در پایان تاکید کرد: «ما هر دو راهکار را به او ارایه کرده ایم و منتظر جواب هستیم. البته گزارش کاملی به آقای دایی ، سرمربی تیم ارائه خواهد شد و فکر می کنم پس از آن، صحبت های آقای دایی با حقیقی تصمیم نهایی را مشخص کند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات