سرمربی بایرن مونیخ پس از برتری شاگردانش مقابل تیم قعرجدولی اینتراخت برانشوایگ گفت: بازی سختی برای ما بود، چون با انجام ۲ دیدار سنگین پا به این مسابقه گذاشتیم.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال بایرن مونیخ عصر شنبه در هفته چهاردهم بوندس لیگا با ۲ گل بر میهمان خود، اینتراخت برانشوایگ غلبه کرد تا همچنان پیشتاز رقابت های بوندس لیگا باشد. هر ۲ گل باواریایی ها را آرین روبن وارد دروازه دنیل داوری، سنگربان ایرانی برانشوایگ کرد تا بایرن به رکورد ۳۹ بازی متوالی بدون شکست دست یابد.

پپ گواردیولا، سرمربی سرخپوشان مونیخ با تمجید از آرین روبن که شب گذشته تعداد گل های زده خود را در مجموع رقابت های مختلف به عدد ۱۰ رساند، گفت: از عملکرد روبن راضی ام. او بازیکنی مهم برای ما است که می تواند گل های زیادی هم به ثمر برساند. دیدار با اینتراخت برانشوایگ برای ما دشوار بود، چون با پشت سر گذاشتن ۲ بازی سنگین مقابل تیم های بورسیا دورتموند و زسکا مسکو پا به این دیدار گذاشتیم.

توماس مولر، مهاجم ملی پوش بایرن مونیخ هم اظهار داشت: ما کاری را که باید در این بازی می کردیم، انجام دادیم. پس از بازی مقابل دورتموند و دیدار دشواری که مقابل زسکا مسکو در لیگ قهرمانان اروپا داشتیم واقعاً کار ساده ای در این بازی نداشتیم برای همین به دنبال این بودیم که هر چه سریع تر مقابل برانشوایگ به گل برسیم تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری کنیم.

مهاجم ۲۴ ساله باواریایی ها افزود: ما می خواستیم کار را در همان نیمه اول تمام کنیم و با بازی خوب مان به هدفی که مدنظر داشتیم رسیدیم. اگر انتقادی هم به بازی ما در نیمه دوم باشد منطقی است، چون خوب نبودیم.

در حال حاضر بایرن مونیخ با ۳۸ امتیاز صدرنشین بوندس لیگا است و تیم های بایرلورکوزن و بورسیادورتموند به ترتیب با ۳۴ و ۳۱ امتیاز در رده های دوم و سوم هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات