رضازاده: هدف مان حفظ قهرمانان وزنه برداری در این رشته است

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: ظرف ۲ هفته آینده تکلیف سرمربیان تیم های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشور مشخص خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، حسین رضازاده اظهارداشت: طی ۲ هفته آینده تکلیف سرمربیان تیم های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشور مشخص خواهد شد.

وی با بیان این که سال آینده با توجه به در پیش بودن بازی های آسیایی اینچئوان و همین طور رقابت های جهانی قزاقستان، سالی سرنوشت ساز و مهم پیش روی فدراسیوون وزنه برداری قرار دارد، خاطرنشان کرد: من طی روزهای گذشته هم با ملی پوشان المپیکی صحبت کردم و هم با کوروش باقری. این جلسات تا رسیدن به یک جمع بندی مناسب ادامه خواهد داشت. نگاه ما یک نگاه ملی است، لذا در حالی بررسی هستیم تا بهترین تصمیم را بگیریم. هدف اصلی مان هم این است که قهرمانان وزنه برداری که سرمایه های این رشته ورزشی هستند همچون همیشه بتوانند برای کشور افتخار کسب کنند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری افزود: این بچه ها زحمت کشیده اند و برایشان هزینه شده است. از طرفی مربی آنها هم کارنامه ای درخشان دارد و طی ۴ سال گذشته بهترین نتایج را برای وزنه برداری رقم زده است به همین خاطر به دنبال اتخاذ بهترین تصمیم هستیم.

رضازاده با اشاره به این که اردوی تیم های وزنه برداری نوجوانان و جوانان از اواخر آذر ماه در کمپ تیم های ملی آغاز خواهد شد در مورد مهمترین برنامه های این فدراسیون تا پایان سال جاری نیز گفت: فینال لیگ وزنه برداری ۵ و ۶ دی ماه در اهواز برگزار می شود. پس از آن رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور را داریم که امسال به میزبانی آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود. اواسط اسفند ماه نیز مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا در تایلند برگزار می شود که با قصد داریم با قدرت در این رقابت ها شرکت کنیم.

وی افزود: به همین خاطر هم اردوهای تیم های نوجوانان و جوانان از ۲ هفته دیگر در تهران آغاز خواهد شد تا این نفرات ضمن شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا برای حضور در مسابقات جوانان جهان و همین طور المپیک نوجوانان که سال آینده برگزار می شود آماده شوند. برای تیم ملی بزرگسالان هم در حال برنامه ریزی هستیم تا حضوری قدرتمندانه در بازی های آسیایی و رقابت های قهرمانی جهان داشته باشیم. طبق برنامه ریزی اردوهای تیم ملی بزرگسالان پس از پایان رقابت های لیگ وزنه برداری از اواخر دی ماه آغاز خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات