مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مسئله استفاده ابزاری و شخصی از صداوسیمای جمهوری اسلامی را پیگیری می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مسئله استفاده ابزاری و شخصی از صداوسیمای جمهوری اسلامی را پیگیری می کنم.

محمد رویانیان با اشاره به اظهارات تهیه کننده برنامه ورزش از نگاه دو مبنی بر اینکه باره سی برای حضور در این برنامه در خواست ۱۱ هزار دلاری داشته، گفت: نمی دانم چرا این صحبت ها مطرح می شود، اتفاقاً همین مبلغ را خود آنها می خواستند به میلانی ها بدهند که قبول نکردند.

وی ادامه داد: در تلویزیون یک برنامه خصوصی به نام ورزش از نگاه دو وجود دارد که از بیرون هدایت می شود، البته من نمی دانم خصوصی سازی در صدا و سیما درست است یا خیر. تهیه کننده این برنامه به من گفت که حاضر است به میلانی ها برای حضور در برنامه اش پول بدهد اما چون از قبل به فردوسی پور قول داده بودیم میلانی ها به ۹۰ رفتند. همین مسئله باعث شد شب گذشته میهمانانی در برنامه ورزش از نگاه دو حاضر شوند که هدفشان کوبیدن ما بود.

رویانیان در واکنش به اظهارات مدیر اسپانسرینگ بازی میلان و پرسپولیس مبنی بر اینکه بازیکنان میلان برای حضور در تلویزیون درخواست پول کردند و مالدینی قطعا به خاطر پول به «۹۰» نرفت، اظهار داشت: ایشان در جریان نبودند. اول اینکه میلانی ها درخواست پول نداشتند، بعد هم اگر این درخواست را داشتند حقشان بوده است. واقعیت این است که مالدینی و گتوزو آنقدر خسته بودند که به هیچ عنوان جایی نمی رفتند. گتوزو می گفت اگر یک میلیون دلار هم به او بدهند جایی نمی رود چون خسته است. این دیگر هنر فردوسی پور بود که با امکانات اینترنتی با او ارتباط گرفت.

وی در پایان عنوان کرد: حرف های زیادی برای گفتن دارم که به موقع و به جا آنها را خواهم گفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات