سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه یک ایرانی به لاوره خط داده گفت: چطور لاوره که تنها ۳ ماه در ایران بوده، کشور ما به برده داری متهم کرده است؟

به گزارش افکارنیوز ، میرشاد ماجدی درباره اعتراض هواداران استقلال به عملکرد این تیم مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: توقعات مردم باید با داد و فریاد ما در نیم فصل برابر باشد. نتوانستیم دوران بدنسازی را کامل انجام دهیم. متاسفانه هیچکدام از هواداران ما این مسئله را نمی بینند و یا نمی خواهند آن را ببینند.

وی با بیان اینکه «یک تیم نیاز به بدنسازی ابتدای فصل دارد» افزود: صددرصد به شرایط خوب گذشته بازخواهیم گشت. هواداران بدانند با حداقل ها تا اینجای کار پیش آمده ایم و با دست خالی در رتبه های بالا قرار گرفته ایم. بازیکنان تیم ما یا در اردوی تیم ملی حضور داشتند و یا مصدوم بودند که همین موضوع باعث شده بود تیم را به طور کامل در اختیار کادر فنی نباشد. هواداران استقلال شرایط را درک کنند.

سرپرست استقلال با اشاره به پیام هایی که به او داده می شود تصریح کرد: هواداران به من پیامک می زنند که فلان بازیکن را جذب کنیم. ما ۲۰ بازیکن داریم که این بازیکنان بر اساس نیاز تیم در جمع ما حضور دارند.

ماجدی در خصوص اظهارات گوران لاوره مبنی بر اینکه امیر قلعه نویی قصد داشته بخشی از قرارداد او را بگیرد تا به این بازیکن بازی دهد، گفت: بحث قلعه نویی در مرحله دوم قرار دارد. لاوه کشور ما را به برده داری متهم کرده است. متاسفانه رسانه ها به جای اینکه پیگیر این مسئله باشند که چرا لاوره ایران را به برده داری متهم کرده، به بحث قلعه نویی می پردازند. چطور لاوره که تنها ۳ ماه در ایران بوده، کشور ما به برده داری متهم کرده است؟

وی ادامه داد: چرا هیچکس پیگیر این مسئله نیست که او به کشور ما تهمت زده است؟ همه قلعه نویی را می شناسند؛ او چه نیازی دارد که بخواهد بخشی از پول لاوره را بگیرد؟ ما باید دنبال واقعیت ها باشیم. به نظرم متن مصاحبه لاوره ایرانیزه شده، یعنی یک ایرانی به او خط داده است.

سرپرست تیم استقلال در مورد اینکه لاوره گفته قلعه نویی از محبوبیت فرهاد مجیدی می ترسید، عنوان کرد: باید کلاهمان را قاضی کنیم. فردی که تنها ۳ ماه در ایران حضور داشته و یک ماه از این ۳ ماه را به حالت قهر در تمرینات حضور نداشته، چطور می تواند این مسائل را در ذهنش تداعی کند؟ اصلا لاوه در کشور خودش چه بازیکنی به حساب می آید و چه تحصیلاتی دارد؟ او کشور ما را زیر سوال برده است.

ماجدی درباره جلسه روز گذشته معاونان باشگاه خاطرنشان کرد: کسانی که بیش از این با باشگاه استقلال همکاری داشتند دوباره دعوت به همکاری شدند. در مجموع جلسه خوبی بود.

وی در خصوص شایعه درگیری لفظی علی فتح الله زاده با یکی از معاونانش گفت: ما اصلا جر و بحثی نداشتیم و تنها با هم صحبت کردیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات