رفتارهای هواداران تراکتورسازی تاسف آور بود

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بدشانسی را از عوامل ناکامی تیمش در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز عنوان کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محسن مسلمان ابتدا در خصوص شکست پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و به عقیده خیلی ها تا به امروز هیچ تیمی تراکتورسازی را در تبریز اینقدر تحت فشار نگذاشته بود. فکر می کنم هواداران از بازی ما راضی هستند ولی متاسفانه بدشانسی آوردیم. ما موقعیت ها را از دست دادیم و در طرف مقابل تراکتورسازی از یک موقعیت که جدی هم نبود به گل رسید. متاسفانه به حق خودمان نرسیدیم اما می توانیم در بازی های آینده این باخت را جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد خود در این بازی و اینکه ضربه اش به تیر دروازه تراکتورسازی اثبات کرد، گفت: امیدوارم کادرفنی پرسپولیس از عملکردم راضی باشد ولی من تلاش می کنم تا در بازی های آینده نمایش بهتری داشته باشم. متاسفانه بدشانس بودم که ضربه ام تبدیل به گل نشد ولی در این بازی نهایت تلاشم را انجام دادم. با این حال باید بگویم که به زمان احتیاج دارم تا بتوانم خیلی زود در پرسپولیس جا بیفتم.

وی در واکنش به شعارهایی که هواداران تراکتورسازی علیه او و دیگر بازیکنان پرسپولیس دادند، خاطر نشان کرد: واقعاً رفتار هواداران تراکتور زشت و تاسف آور بود. من قبل از بازی در مصاحبه ای گفتم که به آنها احترام می گذارم و حتی عذرخواهی هم کردم ولی آنها به من و بعضی از بازیکنان پرسپولیس توهین کردند. امیدوارم کمیته انضباطی به اتفاقات این مسابقه رسیدگی کند تا هواداران تراکتورسازی دیگر رفتارهای خود را تکرار نکنند. صحبت کردن در مورد این مسائل دیگر فایده ای ندارد، ما باید همه چیز را فراموش کنیم و به فکر بازی های بعد باشیم.

مسلمان در خصوص بازی این هفته پرسپولیس مقابل ذوب آهن و تقابل با تیم سابق خود تصریح کرد: من ذوب آهن را دوست دارم و در این تیم پیشرفت کرده ام اما الان بازیکن پرسپولیس هستم و نهایت تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام می دهم. من دوستان خوبی در ذوب آهن دارم و امیدوارم تقابل پرسپولیس با تیم سابقم یک بازی زیبا و هیجان انگیز باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات