بنگر می گوید اشکال از خود پرسپولیسی ها بوده که نتوانستند دروازه تراکتورسازی را باز کنند.

به گزارش افکارنیوز ، بنگر می گوید اشکال از خود پرسپولیسی ها بوده که نتوانستند دروازه تراکتورسازی را باز کنند.

محسن بنگر از اتفاقاتی که در بازی دیروز پرسپولس و تراکتورسازی افتاده ناراحت است. او می گوید فحاشی تماشاگران تراکتورسازی به کنار اما آنها از بازیکنان تراکتورسازی دیگر انتظار فحاشی نداشته اند. مدافع پرسپولیس ابتدا درباره شرایط این مسابقه حرف زد و گفت: «بازی خیلی خوبی بود و ما هم موقعیت های زیادی داشتیم. اما حیف که آنها تبدیل به گل نشد. به نظرم تراکتوری ها فقط ۱۰ دقیقه خوب بازی کردند بعد از آن رو به دفاع کردن آوردند. ما موقعیت های زیادی داشتیم که تبدیل به گل نشد. »

او سپس به شرایط حاکم بر ورزشگاه اشاره کرده و ادامه داد: «نمی دانم چرا کمیته انضباطی فقط از تیم ما امتیاز کم می کند. آنها با تیم های دیگر کاری ندارند و هر کاری دلشان می خواهند را انجام می دهند. اصلا فحاشی هواداران تراکتور به کنار، اما بازیکنان این تیم هم به ما فحش دادند. داور هم به خوبی از خجالت آنها درآمد! آنها به تیم بزرگ و با قدمت پرسپولیس توهین کردند. نمی دانم واقعا باید چه چیزی بگویم. این فحاشی ها دقیقا پس از اینکه داور سوت بازی را زد شروع شد. داور می توانست تا زمانی که بازیکنان در زمین هستند با آنها برخورد کند اما هیچ کاری انجام نداد. البته او اگر قرار بود کاری کند باید پنالتی ها را می گرفت! هیچ انتظاری نباید داشت. به ما گفته اند که تیم بازنده درباره داوری حرفی نزند و ما هم حرف نمی زنیم. »

بنگر در ادامه حرف هایش به خطایی که روی فرزاد حاتمی انجام دادند اشاره کرد و گفت: «این خطا که دیگر علنی بود. نمی دانم باید چه بگویم؟ به ما گفته اند حرفی نزنید اما واقعا دیگر شورش را درآورده اند. با این شرایط از بازی های بعد دیگر نه به پنالتی و نه به خطاهای دیگر فکر می کنیم وبه زمین می رویم تا بازی خودمان را انجام دهیم. قضاوت هم با خود مردم و تماشاگران. »

مدافع سرخپوشان با تشبیه تراکتورسازان به بازیکنان تیم ملی بحرین گفت: «آنها خودشان را بارها روی زمین انداختند و واقعا روی تیم ملی بحرین را کم کردند. البته این شرایط فوتبال است. یک گل جلو افتادند و مبارکشان باشد. شاید تاکتیک تیمشان همین بوده است. آنها که دم از فوتبال زیبا می زنند فقط جلوی ما ده دقیقه فوتبال بازی کردند. »

او در پاسخ به این سوال که بازیکنان شما هم موقعیت های زیادی را از دست دادند حرف زد و گفت: «اشکال از خودمان بود. باید نقاط ضعف مان را برطرف کنیم. دراین بازی چند بازیکن تیم مصدوم و محروم بودند. با برگشتن آنها شرایط بهتر می شود. ما در بازی با تراکتورسازی همه کار کردیم به جز گلزنی. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات