نفر چهارم مسابقات جهانی وزنه برداری لهستان گفت: ملی پوشانی که در مسابقات جهانی حضور داشتند به دلیل خستگی در مسابقات هفته چهارم لیگ با ۸۰ درصد آمادگی خود روی تخته رفتند.

به گزارش افکارنیوز ، جابر بهروزی درباره مسابقات این هفته لیگ برتر وزنه برداری اظهار داشت: من توانستم در این هفته از مسابقات بالاتر از رقبایم روی سکوی اول بایستم. این در شرایطی بود که من پس از مسابقات جهانی لهستان تمرین خاصی انجام نداده بودم و با حدود ۱۰ روز تمرین توانستم این وزنه ها را بالای سر ببرم.

وی افزود: رقابت زیبایی را با رضائیان داشتم که در نهایت موفق شدم او را شکست دهم. هرچند رکوردهای من با مسابقات جهانی فاصله زیادی داشت اما این رکوردها برای اول شدن در لیگ کافی است و اگر بیشتر از آن را بالای سر می بردم ریسک بود.

نفر چهارم مسابقات جهانی لهستان خاطرنشان کرد: برای هفته آینده باید با قدرت بیشتری ظاهر شوم تا پیکان نیز بتواند عنوان قهرمانی را به دست آورد اما باید بدانیم که ما ملی پوشان مسابقات جهانی تنها با ۸۰ درصد آمادگی روی تخته رفتیم. قهرمانی تیم پیکان در این فصل دور از دسترس نیست و برای مسابقات بعدی باید سنگ تمام بگذاریم.

بهروزی در ارتباط با شرایط تیم ملی وزنه برداری نیز عنوان کرد: امیدوارم همه ملی پوشان بار دیگر دور هم جمع شوند و با مربیگری باقری و در صورت نبود او فردی مسلط به وزنه برداری، تیم ایران را روی سکوی نخست جهان ببریم. من تحت هر شرایطی در وزنه برداری هستم و هر کسی هم که باشد زحمت خودم را می کشم.

وزنه بردار دسته ۶۹ کیلوگرم کشورمان در پایان با انتقاد از مسئولان استانش گفت: پس از بازگشت از مسابقات جهانی وعده و وعیدهایی توسط هیئت وزنه برداری فارس به من داده شده اما هنوز پیگیری خاصی نکرده ام. من همچنان منتظر اقدام مسئولان وزنه برداری استان فارس هستم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات