فولام در هفته سیزدهم لیگ برتر در حالی که اشکان دژاگه را در بین ۱۸ بازیکن خود نداشت با ۳ گل برابر وستهام شکست خورد تا همچنان در منطقه سقوط باقی بماند.

به گزارش افکارنیوز ، فولام در هفته سیزدهم لیگ برتر در حالی که اشکان دژاگه را در بین ۱۸ بازیکن خود نداشت با ۳ گل برابر وستهام شکست خورد تا همچنان در منطقه سقوط باقی بماند.

هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس عصر امروز با برگزاری ۵ دیدار آغاز شد. آرسنال صدرنشین این رقابت ها در خانه کاردیف به دیدار این تیم رفت و در پایان موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی دست یابد تا شرایط خود در صدر جدول را استحکام بخشد. برای آرسنال در این دیدار آرون رمزی ۲۹ و متئو فلامینی در دقیقه ۸۶ گلزنی کردند. آرون رمزی که قبلا سابقه حضور در کاردیف را در کارنامه خود داشت پس از باز کردن دروازه تیم سابق خود خوشحالی نکرد. گل دوم آرسنال نیز روی پاس زیبای اوزیل و شوت سرکش فلامینی به ثمر رسید.

فولام که در این فصل نتایج خوبی نگرفته است در خانه وست هام به دیدار این تیم رفت و در پایان بار دیگر طعم شکست را چشید و با ۳ گل مغلوب شد تا همچنان در منطقه خطر باقی بماند. محمد دیامه، کارلتون کول و جو کول در این دیدار برای میزبان گلزنی کردند. اشکان دژاگه بازیکن ایرانی فولام در حالی که پیش بینی می شد در این دیدار در ترکیب تیمش به میدان برود در بین ۱۸ بازیکن تیمش حضور نداشت.

تابلو نتایج

کاردیف صفر- آرسنال ۲

وست هام ۳ – فولام صفر

آستون ویلا صفر – ساندرلند صفر

اورتون ۴ – استوک سیتی صفر

نوریچ یک – کریستال پالاس صفر

آرسنال با ۳۱ امتیاز و یک بازی بیشتر در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و تیم های لیورپول و چلسی با ۲۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل در رده های دوم و سوم جای دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات