هفته پانزدهم لالیگا

پانزدهمین هفته از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با پیروزی قاطعانه رئال مادرید در خانه برابر وایادولید و شکست اسپانیول در کاتالونیا پیگیری شد.

به گزارش افکارنیوز ، در ادامه دیدارهای هفته پانزدهم لالیگا شب گذشته (شنبه) ۴ دیدار برگزار شد که در مهم ترین آنها رئال مادرید در شب درخشش گرث بیل موفق شد میهمان خود وایادولید را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهد.

در این بازی که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در ترکیب این تیم حضور نداشت، گرث بیل ۳ بار در دقایق ۳۳،۶۴ و ۸۹ و کریم بنزما در دقیقه ۳۶ برای کهکشانی ها گلزنی کردند تا رئال مادرید ۳۷ امتیاز شود و فاصله خود را با صدر جدول موقتاً به ۳ امتیاز کاهش دهد.

در دیگر بازی مهم شب گذشته اسپانیول در خانه خود با نتیجه ۲ بر یک برابر رئال سوسیه داد تن به شکست داد. کوردوبا در دقیقه ۳۱ برای آبی وسفیدپوشان کاتالونیا گلزنی کرد و آنتوان گریزمان در دقیقه ۶۹ و کریستین استوانی در دقیقه ۸۸ (گل به خودی) گل های سوسیه داد را به ثمر رساندند. سوسیه داد با این پیروزی ۲۳ امتیازی شد و به رده ششم جدول لالیگا صعود کرد.

نتیجه دیدار تیم های سلتاویگو و آلمریا که در خانه سلتاویگو برگزار شد نیز با پیروزی ۳ بر یک تیم میزبان به پایان رسید. در ادامه دیدارهای هفته پانزدهم لالیگا امشب ۴ دیدار برگزار می شود که در مهم ترین آنها بارسلونای صدرنشین میهمان اتلتیک بیلبائو است.

برنامه سایر دیدارها به صورت زیر است:

رئال بتیس - رایووایکانو
گرانادا - سویا
والنسیا - اوساسونا

در جدول رده بندی بارسلونا با ۴۰ امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به اتلتیکومادرید صدرنشین است و رئال مادرید با ۳۷ امتیاز در رده سوم قرار دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات