اکبرپور؛

هافبک- مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: «این هفته مقابل گسترش فولاد خوب بازی نکردیم اما قلعه نویی بلد است ورق را برگرداند. »

به گزارش افکارنیوز ، سیاوش اکبرپور در خصوص غیبت خود در دیدار مقابل گسترش فولاد و دیدار حساس روز پنج شنبه مقابل سپاهان صحبت های زیر را انجام دادیم.

* شرایط استقلال چطور است؟

- شرایط بد نیست هرچند که در دیدار مقابل گسترش فولاد خوب بازی نکردیم اما مطمئن هستم در دیدارهای آینده جبران خواهیم کرد.

* چون خودت گل نکردی می گویی تیم خوب بازی نکرد؟

- فرقی نمی کند من در تمرین با بازیکنان و هم تیمی هایم صحبت کردم هر بازیکنی بازی می کرد شاید بازی همانگونه بود که دیدید.

* روز پنج شنبه بازی سنگینی مقابل سپاهان دارید که مثل یک فینال می ماند قبول دارید؟

- بازی خیلی سخت خواهد بود و سپاهان همیشه سپاهان است این تیم جزو تیم های خوب ایران است و هم تجربه دارد و هم بازیکنان خوب. باید قبول کنیم که ما هم استقلالیم و قهرمان فصل گذشته هستیم. چند روز پیش هم گفتم اگر قرار باشد قهرمان شویم نباید برایمان فرقی داشته باشد که مقابل چه تیمی بازی می کنیم این هفته ۲ امتیاز مقابل گسترش فولاد از دست رفت ولی هفته آینده باید هر ۳ امتیاز را بگیریم. ما نشان داده ایم همیشه مقابل تیم های بزرگ خوب بازی می کنم و من مطمئن هستم این ۳ امتیاز خیلی در آینده به درد ما خواهد خورد.

* به نظر تو رقبای استقلال چه تیم هایی هستند این روزها پرسپولیس خوب نتیجه می گیرد.

- فکر می کنم فولاد، تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس همه مدعی قهرمانی هستند به خصوص در نیم فصل دوم که کار برای همه تیم ها سخت است من فکر می کنم تیم قهرمان در ۵ هفته دوم نیم فصل دوم مشخص می شود.

* فکر می کنی استقلال می تواند از عنوان قهرمانی اش دفاع کند؟

- شک نکنید که استقلال توانایی این کار را دارد و تمام هدف مان قهرمانی مجدد در لیگ برتر است.

* امسال باید باز هم در سه جهبه بجنگید چه تجربه ای از سال گذشته به دست آوردید؟

- امسال ما در چهار جبهه جنگیدیم چون با شروع لیگ جدید مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا هم آغاز شده بود ما به دنبال قهرمانی در آسیا بودیم که متأسفانه به آن نرسیدیم چون تجربه اش را نداشتیم اما امسال با تجربه تر شده ایم و هدف گذاری مان اول بازی های داخل کشور است و سپس آسیا من که خیلی امیدوارم.

* حتی با این وضعیت که استقلال خوب باز نمی کند؟

- تصور من این است که یکسری تغییرات در تیم ما اتفاق می افتد که اتفاقاً کادر فنی هم این موضوع را گفته است. کادر فنی استقلال و شخص قلعه نویی آنقدر باتجربه است و توانایی دارد که نشان داده می تواند ورق را برگرداند. من مطمئن هستم با تغییراتی که قلعه نویی می گوید شرایط خیلی عوض می شود.

* اما قلعه نویی صحبتی هم انجام داده بود که استقلال در بازی گذشته فقط لباس استقلال را به تن داشت وگرنه بازیکنان در حد نام این تیم نبودند.

- من مطمئن هستم این تیم درست می شود من نحوه کار کردن کادر فنی را می بینم و ان شاءالله از این هفته یک بازی دیگر را از استقلال می بینید.

* جواد نکونام هم از رسیدن به عنوان بهترین بازیکن آسیا بازماند به نظر تو امسال استقلال می تواند بازیکن دیگری را هم تحت این عناوین در آسیا داشته باشد؟

- من در جایگاهی نیستم که در مورد این مسائل نظر بدهم امسال دو نفر از تیم ما (نکونام و عمران زاده) در تیم منتخب حضور داشتند و امیدوارم سال آینده ۱۰ نفر انتخاب شوند به نظر من جواد نکونام می توانست بهترین بازیکن آسیا شود چون کاپیتان تیم ملی بود و گل های زیادی به ثمر رساند اما متأسفانه این عنوان را به یک نفر دیگر دادند.

* از خودت صحبت کن با این اتفاقاتی که قبل از جام جهانی در حال رخ داده است باز هم به تیم ملی فکر می کنی؟

- آن موقع که شرایط من خیلی خوب بود دعوت نمی شدم حالا که نمی خواهم اصلاً در مورد این موضوع فکر کنم.

* واقعاً این حرف را می زنی یا دلخوری؟

- باید فرصتش پیش بیاید، به یکباره نمی توانم چیزی بگویم ولی هیچکس بدش نمی آید در تیم ملی باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات