مهدوی کیا:

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس گفت: «وقتی مهدی متوجه علاقه پسرم شد به من گفت بیا با اتوبوس تیم به آزادی برویم اما من نپذیرفتم و خودم با پسرم به استادیوم رفتیم. »

به گزارش افکارنیوز ، هادی مهدوی کیا درباره بازی خداحافظی برادرش در مسابقه با آث میلان عنوان کرد: «باید از مجموعه باشگاه پرسپولیس تشکر کنم که یک روز بزرگ را در تاریخ ورزش کشور رقم زدند. من فکر می کنم این روز هم مثل مسابقه ایران و استرالیا و برخی روزهای دیگر برای همیشه در خاطر علاقمندان باقی خواهد ماند. »

وی ادامه داد: «جمع کردن این همه بزرگ و پیشکسوت کار بسیار بزرگی بود و شاید آرزویی دست نیافتنی به نظر می رسید. به خودم افتخار می کنم که در بازی خداحافظی برادرم این بزرگان کنار هم قرار گرفتند و مردم هم از تماشای این بازی لذت بردند. در نیمه نخست بازی، حساب کردم که بازیکنانی در میدان حضور داشتند که هر کدام بالای ۷،۸ سال پیراهن پرسپولیس را برتن کردند. »

مدافع پیشین پرسپولیس درباره اینکه چرا در این بازی سرخپوشان را همراهی نکرد گفت: «این مسابقه جای بزرگان بود. من فکر نمی کنم با ۵ فصل حضور در پرسپولیس شایستگی حضور در این بازی را می توانستم داشته باشم. پنجشنبه به برادرم و تیم محبوبم افتخار کردم که چنین روز خاطره انگیزی را رقم زدند. »

وی ادامه داد: «روز بازی، همراه با پسر بزرگم که حالا ۱۱ سال سن دارد و فوتبال را هم به صورت جدی بازی می کند، به استادیوم رفتیم. او دوست داشت بازی خداحافظی عمویش را از نزدیک ببیند. وقتی مهدی متوجه علاقه پسرم شد به من گفت بیا با اتوبوس تیم به آزادی برویم اما من نپذیرفتم و خودم با پسرم به استادیوم رفتیم. حتی در داخل ورزشگاه و وقتی مهدی دور افتخار می زد هم این جسارت را نکردم که کنار زمین بروم چون اطراف مهدی مملو از بزرگان پرسپولیس بود و دلیلی نداشت من خودنمایی کنم. »

مهدوی کیا افزود: «چیزی که آن روز من را خیلی تحت تاثیر قرار داد، حس عجیبی بود که درباره مادر مرحومم داشتم. آن خدا بیامرز در زمان خداحافظی مهدی شرایط سختی را تحمل کرد ولی اطمینان دارم پنجشنبه روحش شاد بود که می دید مهدی با آن شکوه و عظمت فوتبال را کنار می گذارد. »

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر چه فعالیتی دارد گفت: «از فوتبال دور هستم. من به دلایلی که نمی خواهم آن ها را باز کنم در ۲۴ سالگی فوتبال را کنار گذاشتم. البته به تشویق مهدی در کلاس مربیگری شرکت کرده ام و شاید در آینده به فضای فوتبال بازگردم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات