شکایت از خسروی وفا شخصی نیست

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: شکایت از محمود خسروی وفا شخصی نیست و به هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مربوط می شود.

به گزارش افکارنیوز ، محمد علی آبادی در مورد شکایت از محمود خسروی وفا اظهار داشت: هیئت اجرایی تصویب کرد که صحبت های خسروی وفا که صحت هم نداشته از جهت حقوقی بررسی شود و پس از تصویب در هیئت اجرایی طرح شکایت صورت بگیرد. بحث های خسروی وفا به من مربوط نبوده و اصلاً شخصی نیست.

وی درمورد دیدار و جلسه مشترک یکی از اعضای هیئت اجرایی با فائزه هاشمی خاطرنشان کرد: من اصلاً نمی دانم کسی با خانم هاشمی دیدار داشته است یا خیر و با این شرایط از موضوع جلسه یا دیدار هم با خبر نیستم.

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه انتخابات کمیته در تاریخ ۲۸ دی ماه برگزار خواهد شد، عنوان کرد: درخصوص حضور یا عدم حضورم هم باید منتظر گذر زمان باشیم تا همه چیز مشخص شود. من هنوز تصمیم جدی نگرفته ام و تا اواخر نیمه اول دی ماه تصمیم نهایی ام را اعلام خواهم کرد.

علی آبادی افزود: من بخشی زیادی از عمر مدیریتی ام را در کمیته ملی المپیک بودم و حدود یازده سال در ورزش حضور دارم. از علاقمندان به ورزش هستم و از طرفی علاقه بسیاری به مملکت و جوانان این مرز و بوم دارم و فکر می کنم هر کاری از دستم بر می آید را باید انجام دهم تا ورزش ایران بیش از پیش رشد کند.

وی ادامه داد: من توانستم با همکاری دوستانم در فدراسیون ها، کمیته ملی المپیک و وزارت، ورزش ایران را از دهم آسیا به عنوان چهارمی برسانم؛ تیم های خودمان را از رده ۵۱-۵۲ المپیک به رده هفدهم رساندیم. ما توانستیم ورزش بانوان را توسعه دهیم و به جایی برسانیم که در کنار آقایان مدال آوری کنند. فضای های ورزشی کشور را از دو برابر عبور دادیم و بودجه عمرانی ورزش را حدود ۱۰ تا ۱۲ برابر و بودجه فدراسیون ها را حدود ۷ برابر افزایش دادیم و این ها نکات مهمی است که اتفاق افتاده است. خوشحالیم که توانستیم چنین کار هایی را برای فرزندان ایران انجام دهیم و پرچم ایران را در مسابقات مختلف بالا ببریم.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: با این شرایط من علاقه دارم این خدمات را به جوانان این کشور ارائه کنم. با شناختی که از خودم و مدیریتم دارم فکر می کنم به خوبی با تمام اجزای ورزش آشنا شده ام و شرایطم با فردی که تنها در یک فدراسیون یا تنها در یک بخش کار کرده و با آن آشنا است فرق می کند.

وی ادامه داد: من ورزش جهانی را خیلی خوب می شناسم و ارتباطات بسیار خوبی در بخش ورزش جهانی دارم که می تواند برای ورزش کشور مفید باشد. خودم اعلام کرده ام که علاقه دارم به کارم ادامه دهم و اگر شرایط آماده باشد من از هیچ فداکاری و خدمتی دریغ نمی کنم و این را برای خودم یک تکلیف می دانم. احساس می کنم هرچقدر ما تلاش کنیم، خستگی هایمان با یک افتخارآفرینی ورزشکاران در می رود؛ دیدگاه من این است، اما اینکه چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد باید منتظر ماند و دید.

علی آبادی در مورد اینکه گفته می شود قرار است در آیین نامه انتخاباتی بندی اضافه شود که اعضای جدید هیئت رئیسه ها نتوانند برای انتخابات کمیته ثبت نام کنند، تصریح کرد: چنین بحثی تاکنون مطرح نشده است، اما باید به گونه ای رفتار شود که شُبهه سیاسی بودن پیش نیاید. برای ثبت نام در انتخابات کمیته ملی المپیک افراد با سابقه و باتجربه باید بیایند.

وی ادامه داد: اگر یک مدیر ورزشی با سابقه طولانی و مفید ثبت نام کند بهتر است یا فردی که تنها دو ماه است وارد ورزش شده؟ پس در بلند مدت باید فضایی را فراهم کرد تا افراد مطلع از ورزش بتوانند در این مجموعه حضور پیدا کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات