پورحیدری:

مدیرفنی استقلال می گوید با حل شدن مشکلات تیمش وضعیت آبی پوشان بهتر می شود و در نتیجه گیری موفق تر خواهند بود.

به گزارش افکارنیوز ، منصور پورحیدری درباره جلسه شورای معاونان باشگاه استقلال اظهار داشت: خوشبختانه جلسه خیلی خوب و مفیدی را سپری کردیم. جمع شدن همه معاونان و مدیران باشگاه و صحبت و تبادل نظر آنها کمک می تواند کمک بزرگی به استقلال باشد و امیدوارم همیشه این جلسات تداوم داشته باشد. در این جلسه همه اعضا نظرات خود را بیان کردند و قرار بر این شد که همگی با دور هم جمع شدن تلاش کنیم تا مشکلات استقلال را حل و فصل کنیم.

او در ادامه بیان کرد: از اینکه غلامحسین مظلومی را سرحال و قبراق در این نشست دیدیم خوشحال شدیم. او به من قول داد که از این پس هفته ای دو، سه بار در تمرین بزرگسالان استقلال شرکت کند تا شرایط تیم را از نزدیک ببیند.

مدیرفنی استقلال درباره بازی مقابل گسترش فولاد گفت: عملکرد چندان خوبی نداشتیم؛ هر چند که استقلال مشکلات زیادی دارد و همه اینها روی بازی تیم تاثیر می گذارد. آقای قلعه نویی یک حرف درست زدند که من هم به آن اعتقاد دارم. سرمربی تیم گفتند ما تا به حال یک تمرین نداشتیم که در آن همه بازیکنان دور هم تمرین کنند. یا مصدوم داشتیم و یا بازیکنان مان در تیم ملی بودند. این شرایط است که کار استقلال را در لیگ سخت کرده است. مشکلات استقلال که حل شود تیم بهتر می تواند نتیجه بگیرد. بدون تعصب می گویم من فکر می کنم هنوز استقلال شانس اول قهرمانی است. بخشی از مشکلات مالی که حل شود تیم خیلی بهتر می تواند نتیجه بگیرد. ما در نیم فصل اول با وجود همه مشکلات و فشار بازی هایی که داشتیم با اختلاف تفاضل گل در رده دوم جدول قرار داشتیم و الان هم با حل مشکلات مان می توانیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم. امیدوارم در ادامه لیگ تعداد مصدومان مان به حداقل برسند تا شرایط بهتری را تجربه کنیم.

پورحیدری در ارتباط با وضعیت تیموریان و منتظری بیان کرد: امیدوارم این دو بازیکن در تیم بمانند و جدایی در کار نباشد. باشگاه هم تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا مشکلات این دو بازیکن و بقیه نفرات تیم را حل و فصل کند.

وی با دعوت از هواداران استقلال برای حضور در ورزشگاه اظهار کرد: هواداران مان نباید ما را تنها بگذارند. درست است که بازی ها الان جذابیتی ندارد و مردم برای حضور در ورزشگاه باید هزینه کنند، اما شرایط استقلال طوری است که آنها نباید تیم را تنها بگذارند. ما امیدواریم با حضور پررنگ هواداران مان در ورزشگاه همه چیز درست شود و استقلال هم بازی های بهتری را از خود ارائه بدهد.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان ضمن ابراز تسلیت بابت کشته شدگان زلزله بوشهر گفت: باید به مردم زلزله زده شهر بوشهر این اتفاق را تسلیت بگویم همچنین به خانواده مرحوم داود نصیری. من از این داور پیشکسوت خاطره زیاد دارم و خیلی از فوت ایشان ناراحت شدم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات