اخبار هندبال؛

نخستن دوره رقابت های هندبال ساحلی جوانان از روز ۱۱ آذر در بوشهر برگزار خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، جوانان هندبالیست ساحلی در نخستین دوره از این مسابقات از روز دوشنبه ۱۱ آذر در بوشهر به مصاف هم می روند.

در ادامه گزارش آمده است، این رقابت ها تا روز جمعه ۱۵ آذر ادامه خواهد یافت و به احتمال زیاد ۱۶ تیم شرکت کنند.

این گزارش می افزاید، اولین تورنمنت بین المللی بندرعباس نیز تا پایان سال جاری برگزار خواهد شد که تیم هایی از کشورهای عربی یا اروپائی دعوت خواهد شد که این کار بستگی به شرایط مالی دارد.

گفتنی است، به منظور ارائه انتقادات و پیشنهادات و برگزاری بهتر مسابقات هندبال لیگ برتر مردان در دور برگشت نشست مشترکی میان داوران، مربیان و ناظرین این رقابتها در تاریخ ۱۶ دی در تهران برگزار خواهد شد.

در ادامه گزارش آمده است، این برای دومین بار است که جلسه ی داوران لیگ برتر برگزار می شود در نخستین بار سال گذشته در سبزوار گردهمایی میان داوران لیگ برتر برگزار شد که امسال علاوه بر این قشر زحمتکش مریبان و ناظرین نیز حضور خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر مردان در دور برگشت از ۲۴ بهمن از سرگرفته می شود.

این گزارش می افزاید، این رقابت های هم اکنون به دلیل مسابقات جام باشگاه های آسیا که مدتی پیش در قطر برگزار شد وهمچنین رقابت های قهرمانی آسیا که یک ماه دیگر در بحرین برگزار خواهد شد تعطیل است.

لازم به ذکر است، رقابت های لیگ برتر اواخر اسفند به مدت یکماه تعطیل می شود واز فروردین ادامه پیدا خواهد کرد واردیبهشت ۹۳ به کارخود پایان خواهد داد.

در ادامه گزارش آمده است، در مسابقات سال ۹۱ تیم های ثامن الحجج سبزوار، مشهد و مس کرمان عنوان های اول تا سوم را به خود اختصاص می دادند.

بر اساس این گزارش، رقابت های سوپر لیگ بانوان نیز سه هفته ای است که در دور برگشت آغاز شده است و تقریباً ۳ هفته دیگر به پایان خواهد رسید تا تیم های برتر شناخته شود.

گفتنی است، سال گذشته در مسابقات هندبال لیگ برتر بانوان تیم های ثامن الحجج سبزوار قهرمان، بیمه رازی تا همان ثامن الحجج تهران دوم و تیم شهید شکوهی سوم شدند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات