علی کفاشیان از عذرخواهی دبیرکل AFC از ایران به خاطر انتخاب نشدن در هیچ کدام از بخش های بهترین های فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۳ خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، علی کفاشیان از عذرخواهی دبیرکل AFC از ایران به خاطر انتخاب نشدن در هیچ کدام از بخش های بهترین های فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۳ خبر داد و خاطرنشان کرد: الکسی سوسی دبیرکل AFC نامه ای برای بنده نوشته و به فدراسیون آمده که در آن از ما به خاطر این که به رغم شایستگی در هیچ کدام از بخش ها به عنوان بهترین انتخاب نشدیم، عذرخواهی کرده است. من این نامه را به روابط عمومی می دهم تا آن را در سایت فدراسیون منتشر کند. همان طور که گفتم یک سری از کمیته های AFC این انتخاب ها را انجام می دهند که چندان تمایلی به انتخاب شدن ایران ندارند. ما هم ناراحت نیستیم و به راهمان ادامه می دهیم.

رییس فدراسیون فوتبال که امروز (شنبه) در مراسم تشییع جنازه داوود نصیری مدرس و پیشکسوت داوری هم شرکت کرده بود، درباره شخصیت آن مرحوم نیز به ایسنا گفت: نصیری کسی بود که خیلی از اولین ها به نام او زده شده است. اولین داور، اولین نویسنده ورزشی، اولین مدرس و… . او فرد بسیار زحمت کشی بود. من همیشه ارادات خاصی نسبت به او داشتم. پیش من می آمد، مشاوره هم داشتم. من به خانه او هم رفته بودم. نصیری شخصیتی داشت که بیشتر تنها زندگی می کرد و صبر و تحمل بالایی داشت. زمانی برای گرفتن مدال به کنفدراسیون آسیا هم معرفی شد و از AFC جایزه هم گرفته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات