جمعه این هفته هم دو اخراجی دیگر در قالب تیم حریف پرسپولیس به مصاف قرمزها خواهند رفت.

به گزارش افکارنیوز ، جمعه گذشته پرسپولیس با تک گل کریم انصاری فرد مقابل تراکتورسازی مغلوب شد؛ بازیکنی که ابتدای فصل از سوی دایی دیپورت شد و زهرش را به این ترتیب به پیکر سرخپوشان ریخت.

رسانه ها از این پیروزی که به دست کریم، کریمی، کاظمیان و بائو به دست آمد و در واقع مربع بازیکنان مغضوب شهریار در آن نقش داشتند به عنوان" جشن اخراجی ها" یاد کردند.

این در حالی است که جمعه این هفته هم دو اخراجی دیگر در قالب تیم حریف پرسپولیس به مصاف قرمزها خواهند رفت. خانزاده و غریبی، دو بازیکنی بودند که بر خلاف میل شان از سوی دایی و باشگاه با محسن مسلمان معاوضه شدند. حالا قرار است این دو نفر زیر نظر لوکا بوناچیچ ذوب آهن را برابر پرسپولیس همراهی کنند.

خانزاده که هست، میلاد غریبی هم بعد از حل مشکل مالیاتی اش از این هفته می تواند ذوب را همراهی کند. هر دو نفر هم انگیزه بسیار بالایی برای بازی جمعه دارند و شاید همین مساله کار دست دایی بدهد.

البته شهریار به این زودی ها از دست اخراجی ها خلاص نمی شود؛ چون هفته بعد هم شیث رضایی با مس کرمان رو در روی پرسپولیس قرار می گیرد و البته هادی نوروزی و غلامرضا رضایی هم در راه هستند!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات