معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس می گوید بازیکنان این تیم در بازی با تراکتورسازی مورد اهانت تماشاگران تبریزی قرار گرفته اند و علی الحساب و طبق قوانین باید یک امتیاز از این تیم کسر شود.

به گزارش افکارنیوز ، محمود سالارکیا در خصوص فحاشی تماشاگران تراکتورسازی در بازی با پرسپولیس و شکایت از این باشگاه تبریزی اظهار داشت: من از علی دایی و سعید شیرینی سرمربی و سرپرست تیم خواستم تا جزئیات بیشتری از اتفاقات بازی روز جمعه در اختیار ما قرار دهند.

وی ادامه داد: تماشاگران تراکتورسازی از اول بازی علیه بازیکنان پرسپولیس فحاشی کردند و با الفاظ نابجا بازیکنان ما را تحت فشار قرار دادند. این مسابقه یک جنگ روانی تمام عیار علیه پرسپولیس بود و به نظرم زیبنده فوتبال ما نیست که چنین اتفاقاتی در آن رخ بدهد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: پس از گزارش جزئیات اتفاقات روز جمعه، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نامه می زنیم و خواستار رسیدگی این موضوع از آن مرجع می شویم. امیدواریم که کمیته انضباطی هم به این مسئله رسیدگی کند.

سالارکیا درباره اینکه آیا احتمال کسر امتیاز از تراکتورسازی به خاطر فحاشی ها و سابقه این باشگاه در این مسئله، گفت: این دیگر به نظر کمیته انضباطی بستگی دارد ولی علی الحساب و طبق قانون باید امتیاز از این تیم کسر شود. قانون باید برای همه به صورت یکسان اعمال شود.

وی در پایان در خصوص وضعیت علیرضا حقیقی هم گفت: رای حقیقی مشخص شده است ولی منتظر امضای دو تن از اعضای کمیته انضباطی هستیم تا پس از امضای آنها، رای نهایی را صادر کنیم.

تیم های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات