رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: مجتبی محرمی بهترین چپ پای تاریخ فوتبال ایران محسوب می شود و مگر می شود او را نشناسم؟

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا پهلوان در خصوص اظهارات مجتبی محرمی مبنی براینکه در سال ۲۰۰۶ دبیرکل وقت فدراسیون فوتبال اجازه نداد تا به آلمان سفر کند، گفت: سفارت آلمان برای اینکه مباحث امنیتی را در روادید محرمی لحاظ کند، خواسته بود تا فقط یک نفر نامه مربوط به اسامی همراهان تیم ملی را امضا کند که البته این موضوع یک امر معمول است. همان زمان امضای آقای دادکان به عنوان امضای مجاز به سفارت آلمان معرفی شد و هرکسی را که وی معرفی می کرد، سفارت آلمان پس از بررسی، برای وی روادید را صادر می کرد.

وی ادامه داد: محرمی زمانی به ما مراجعه کرد که آقای دادکان حضور نداشت و من هم به وی گفتم که امضای من برای سفارت آلمان مجاز نیست و اگر هم امضا کنم، سفارت آلمان آن را نخواهد پذیرفت.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در زمان محمد دادکان یادآور شد: در حالی محرمی گفته که من وی را نشناختم که من ۳ سال با او در اردوهای تیم ملی زندگی کردم. کاملا وی را می شناختم و اعتقاد زیادی هم به بازی او داشتم تا جایی که معتقدم بازیکن بی نظیری بوده و حتی بهترین چپ پای تاریخ فوتبال ایران محسوب می شود.

وی تأکید کرد: محرمی در آن زمان به خاطر دیدن دخترش فشارهای عصبی و شرایط روحی خوبی نداشت و معتقد بود که شاید عمداً نمی خواهیم کاری انجام دهیم در حالی که من مجتبی را به خاطر صداقت و رفاقتی که بیشتر از سایر بازیکنان با من داشت، خیلی قبول داشتم و مگر می شد که وی را نشناسم؟

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مورد انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا و اینکه جای فوتبال ایران در بین بهترین ها خالی بود، گفت: AFC عنوان می کند که برای خودش معیارهایی دارد که بر اساس آن دست به انتخاب بهترین ها می زند. آنها بر اساس گفته خودشان بهترین ها را انتخاب می کنند اما به نظر من یک مقدار بی انصافی کردند چون در خیلی از بخش ها می توانستیم حتما منتخب داشته باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات