معاون ورزشی باشگاه استقلال از شکایت این باشگاه علیه بازیکن پیشین صربستانی خود خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، علی امیری در خصوص مصاحبه گوران لاوره علیه باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی اظهار داشت: با توجه به صحبت های غیر واقعی لاوره در مصاحبه ای که چند روز قبل انجام داد باشگاه استقلال از این بازیکن به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه استقلال با توجه به جدایی این بازیکن از این تیم به فیفا شکایت نکرده عنوان کرد: این بازیکن در هر صورت تحت قرارداد باشگاه استقلال در ایران بوده و ما باید طبق روال قانونی عمل کنیم و این کمیته انضباطی است که مراحل بعدی را طی می کند.

امیری در خصوص جذب مجید غلام نژاد نیز گفت: روز گذشته رضایتنامه این بازیکن از سوی باشگاه سایپا صادر شد و امروز با وی قرارداد امضا می کنیم.

گفتنی است، گوران لاوره که برای استقلال بازی چندانی انجام نداد و نتوانست به لحاظ فنی خود را به امیر قلعه نویی تحمیل کند پس از خروج از ایران در مصاحبه ای با «بلیچ اسپورت» یکی از رسانه های کشور صربستان مصاحبه ای جنجالی علیه باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم انجام داده است.

لاوره در خصوص امیر قلعه نویی به توصیف عجیبی پرداخته و گفت: «این تیم ۶،۷ بازیکنی در خود جای داده که قرار است در جام جهانی برزیل بازی کنند. به این بازیکنان بین ۱۵۰ هزار تا ۲۰۰ هزار دلار بدهکار هستند. امیر قلعه نویی که در ایران ۵ جام به دست آورده درست همانند «دون کورلئونه» در فیلم پدرخوانده عمل می کند. او در اوکراین به من گفت که چه انتظارهایی دارد و وقتی به ایران بازگشتیم او با من صحبت کرد. در ان زمان شاید فکر می کرد برای اینکه من را در ترکیب قرار داده باید پولی به او بپردازم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات