اگر پیشنهاد نداشتم، بیرون می ماندم اما استقلالی نمی شدم

مدافع جدید تیم فوتبال مس کرمان گفت: برای قلعه نویی و فتح الله زاده احترام خاصی قائلم اما حضور در استقلال با روحیات من سازگار نبود.

به گزارش افکارنیوز ، شیث رضایی در مورد پیوستنش به مس کرمان عنوان کرد: قبلا سابقه کار با پرویز مظلومی در تیم ملی را داشتم و او از من شناخت کامل داشت به خاطر همین پیشنهاد مس را پذیرفتم. در یک و نیم سال گذشته از سطح فوتبال ایران دور بودم و می خواستم در جایی بازی کنم که آرامش داشته باشم.

وی در مورد اینکه از چه تیم های دیگری پیشنهاد داشت، گفت: نمی خواهم از تیم خاصی اسم ببرم چرا که می گویند بازارگرمی کرده ولی می خواهم از فتح الله زاده، قلعه نویی، یاوری، گل محمدی ابراهیم زاده و دیگر عزیزان تشکر کنم که به من لطف داشتند.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا پیشنهاد استقلال را نپذیرفته تصریح کرد: دوست نداشتم مسئله استقلال رسانه ای شود اما وقتی آقایان فتح الله زاده و قلعه نویی خبر حضورم در استقلال را تکذیب نکردند یعنی اینکه اتفاقی افتاده است. احترام خاصی برای آنها قائلم و آرزو می کنم روزی شاگرد قلعه نویی در تیمی غیر از استقلال باشم چون روحیاتم به این تیم نمی خورد.

رضایی ادامه داد: درست است که بازیکنانی مانند اولادی، قاضی، نوری و نیکبخت به استقلال رفتند اما قضیه من فرق می کند. قاضی یک سال در پرسپولیس بوده و حضورش در استقلال حساسیتی نداشت، بقیه هم بازیکنان بزرگی هستند اما من ۸ سال در پرسپولیس بازی می کردم و نمی توانستم به استقلال بروم.

وی ضمن بیان این موضوع که صفحه ای در شبکه اجتماعی ندارد، گفت: به من جسته و گریخته خبر می رسید که هواداران پرسپولیس چقدر از رفتنم ناراحت هستند به همین دلیل دیدم که حضورم در استقلال درست نیست.

مدافع مس کرمان خاطرنشان کرد: کاری ندارم که ماشینم را از پارکینگ خانه ام بیرون آوردند، کاری ندارم وقتی رفتم طلبم را از پرسپولیس بگیرم، بدهکارم کردند، کاری ندارم مرا از این تیم بیرون کردند و در بدترین دوران پشتم را خالی کردند. کاری ندارم مردم من را فراموش کردند اما برایم دلم مهم بود. اسم پرسپولیس روی من حک شده بود و نمی توانستم در استقلال بازی کنم.

رضایی در پاسخ به اینکه اگر به مس کرمان نمی رفت چه تیمی را انتخاب می کرد، اظهار داشت: به پیکان می رفتم و در دسته اول بازی می کردم. حتی اگر پیشنهادی هم نداشتم به آن مکه ای که رفتم بیرون می نشستم و به استقلال نمی رفتم.

وی در واکنش به شعارها و صحبت های هواداران استقلال علیه اش در تمرین این تیم گفت: این مسئله برای من جالب و باعث افتخار است که هواداران استقلال من را به عنوان یک پرسپولیسی اصیل می شناسند. اگر به این تیم می رفتم هم به خودم، هم به استقلال و هم به امیر قلعه نویی بد می کردم و نمی توانستم توانایی هایم را به نمایش بگذارم.

مدافع مس کرمان اضافه کرد: می دانم تا ۳ سال آینده و زمانی که علی دایی در پرسپولیس باشد نمی توانم به این تیم بروم اما حاضر نیستم تحت هر شرایطی به پرسپولیس برگردم. فقط به امید اینکه روزی به تیم محبوبم برگردم فوتبال بازی می کنم و اگر یک درصد امید نداشتم خداحافظی می کردم. در ۲۹ سالگی و در اوج فوتبالم مطمئنم که روزی به پرسپولیس برمی گردم.

رضایی در پایان گفت وگو با تسنیم تاکید کرد: باید از حبیب کاشانی، علی پروین و محمد مایلی کهن تشکر کنم که در این مدت مانند برادر بزرگتر به من لطف داشتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات