گزارش تمرین صبح آبی پوشان

تمرین صبح امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال در غیاب ۷ بازیکن برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین صبح امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۱ در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شد و آبی پوشان طی آن به دویدن و کار با وزنه پرداختند.

* در این تمرین سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، هاشم بیک زاده، پژمان نوری، خسرو حیدری و احمد جمشیدیان غایب بودند. آرش برهانی نیز با چند دقیقه تاخیر در مراحل آماده سازی آبی پوشان حاضر شد.

* آندرانیک تیموریان که روز گذشته به دلیل سرماخوردگی نتوانست تمرین کند امروز بدون هیچ مشکلی در مراحل آماده سازی تیمش شرکت کرد.

* سیدحسین حسینی، دروازه بان دوم استقلال که مشمول خدمت سربازی شده است و می خواهد برای گذراندن دوران خدمت خود به یکی از تیم های نظامی برود امروز با لباس شخصی در تمرین حاضر شد.

قلعه نویی با دیدن حسینی با ناراحتی به او گفت: چرا مسخره بازی درمی آوری؟ ! برو لباس هایت را عوض کن و همراه تیم تمرین کن. این بازیکن پس از صحبت با قلعه نویی از میرشاد ماجدی، سرپرست تیم فوتبال استقلال اجازه گرفت که به کارهای نظام وظیفه خود بپردازد.

تیم فوتبال استقلال اگر سیدحسین حسینی را از دست بدهد، عملاً جایگزین خوبی برای مهدی رحمتی نخواهد داشت.

* بازیکنان استقلال امروز ابتدا به مدت ۱۵ دقیقه در چمن مصنوعی مجموعه انقلاب به دویدن و کارهای کششی پرداختند و سپس به مدت ۴۵ دقیقه کار با وزنه را انجام دادند.

* هنگامی که بازیکنان به سمت چمن مصنوعی رفتند جواد نکونام و امیر قلعه نویی در سالن وزنه ماندند تا درباره مسائل مختلف با هم صحبت کنند.

* قلعه نویی پس از صحبت با نکونام قصد داشت به چمن مصنوعی برود تا از نزدیک شاهد تمرین شاگردانش باشد اما به دلیل بسته بودن در راهروهای منتهی به چمن مجبور شد از پشت شیشه نظاره گر تمرین آبی پوشان باشد.

* بازیکنان استقلال همچنان درباره بازی با گسترش فولاد صحبت می کردند و از نتیجه به دست آمده ناراحت بودند.

* صحبت های گوران لاوره درباره امیر قلعه نویی به یکی از سوژه های بازیکنان استقلال تبدیل شده بود و آنها از این مسئله ابراز تعجب می کردند. آبی پوشان اعتقاد داشتند لاوره نباید این صحبت ها را مطرح کرده و باعث ناراحتی سرمربی استقلال می شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات