خبری که چند سال پیش در رسانه های ایران بازتاب زیادی داشت، تخیلی از کار در آمد.

به گزارش افکارنیوز ، چند سال پیش بود که خبری جالب در رسانه ها منتشر و به سرعت پخش شد.

این خبر که در قالب خاطره ای در رابطه با یکی از جانبازان جنگ تحمیلی بود به شرح زیر است:

«این جانباز پس از مجروح شدن به علت وضع وخیمش به ایتالیا اعزام و در یکی از بیمارستان های شهر رم بستری شد و از قضا به طور اتفاقی فهمید خانم پرستاری که از او مراقبت می کند نام خانوادگی اش «مالدینی» است. ابتدا تصور می کند که تشابه اسمی باشد اما در نهایت از او سوال می کند که آیا با پائولو مالدینی ستاره شهیر تیم میلان ایتالیا نسبتی دارد یا خیر و خانم پرستار در پاسخ می گوید که پائولو مالدینی برادر وی است، دوست جانباز نیز در حالی که بسیار خوشحال شده بود از خانم پرستار خواهش می کند که اگر ممکن است عکسی از پائولو مالدینی برایش به یادگار بیاورد و خانم پرستار قول می دهد که برایش تهیه کند.

صبح روز بعد دوست جانباز هنگامی که از خواب بیدار می شود کنار تخت خود مردی را می بیند که با یک دسته گل به انتظار بیدار شدنش نشسته است و این مرد کسی نبود به جز پائولو مالدینی که از شهر میلان واقع در شمال غربی ایتالیا به شهر رم واقع در مرکز کشور ایتالیا که فاصله ای حدودا ششصد کیلومتری دارد آمده بود تا از این جانباز جنگی که خواستار داشتن عکس یادگاری اوست عیادت کند. »

زمانی که پائولو مالدینی به همراه تیم ستارگان میلان به تهران آمد یکی از خبرنگاران ایرانی که این داستان را شنیده بود فرصت را غنیمت شمرد و از مالدینی در این خصوص سوال کرد که آیا چنین خبری صحت دارد یا خیر.

پاسخ مالدینی نشان داد که خبر منتشر شده چیزی جز خبرسازی نبوده و صحت نداشته است؛ «چنین اتفاقی را به یاد نمی آورم»
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات