سخنگوی باشگاه استقلال گفت: با جذب هافبک برزیلی بازیساز که با نظر امیر قلعه نویی صورت می گیرد، فهرست استقلال برای نیم فصل دوم لیگ برتر تکمیل خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، هاشم ساعدی در خصوص جذب مجید غلام نژاد اظهار داشت: با نظر امیر قلعه نویی مبنی بر به خدمت گرفتن غلام نژاد، با دستور علی فتح الله زاده و علی نظری، مدیرعامل و قائم مقام باشگاه استقلال و پیگیری های علی امیری، معاونت ورزشی باشگاه، این بازیکن به مدت یک فصل و نیم به عضویت استقلال درآمد تا در ادامه رقابت های لیگ در خدمت این تیم باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با جذب غلام نژاد ما یک جای خالی دیگر داریم که ان شاءالله با جذب هافبک برزیلی بازیساز که با نظر امیر قلعه نویی صورت می گیرد، فهرست استقلال برای نیم فصل دوم تکمیل می شود. بعد از نهایی شدن حضور این بازیکن برزیلی اطلاعات لازم را در این خصوص به اطلاع هواداران خواهیم رساند.

سخنگوی باشگاه استقلال درخصوص غیبت خود در جلسه شورای معاونان باشگاه استقلال گفت: بنده با هماهنگی و اجازه از مدیرعامل باشگاه در این نشست حضور پیدا نکردم. مادرم در بیمارستان بستری بودند و کمترین وظیفه یک فرزند در قبال پدر و مادرش خدمت به آنها است و بنده هم برای خدمت به مادرم در بیمارستان حضور داشتم. اگر خدا بخواهد در جلسات بعدی شورای معاونین حضور پیدا می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات