کفشگری؛

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به مصدومیت هم پستی اش گفت: «حقیقی هم پستی من است اما هیچکس نمی تواند جای او را در ترکیب پرسپولیس بگیرد. »

به گزارش افکارنیوز ، مهرداد کفشگری در مورد مصدومیت رضا حقیقی اظهار داشت: «نمی دانم چرا این اتفاق افتاد. رضا مقابل تراکتور بازی کرد و در تمرین دیروز هم حضور داشت اما وقتی شب گذشته خبر مصدومیتش را شنیدم، واقعاً تعجب کردم. حقیقی هم پستی من است اما از ته دل برای او ناراحت شدم. قطعاً هیچکس نمی تواند جای رضا را در ترکیب پرسپولیس بگیرد و امیدوارم هر چه زودتر به میادین برگردد. »

وی ادامه داد: «قسم می خورم یک درصد هم از مصدومیت حقیقی خوشحال نشدم. شما دیدید در همین بازی با تراکتورسازی یک تنه در وسط زمین می دوید. امیدوارم که مصدومیتش طولانی نباشد، چون به او نیاز داریم. »

هافبک پرسپولیس درباره بازی این هفته تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: «اگر چه مقابل تراکتورسازی مستحق شکست نبودیم اما حالا باید به فکر بازی با ذوب آهن باشیم. می خواهیم ضمن ارائه یک نمایش دلچسب ۳ امتیاز را کسب کنیم. »

کفشگری در خصوص شرایط پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: «باخت به تراکتورسازی یک اتفاق بود. مطمئن باشید دیگر به راحتی به هیچ تیمی نمی بازیم. قطعاً در نیم فصل دوم بهتر می شویم، چرا که می خواهیم به قهرمانی برسیم. باز هم تاکید می کنم از الان دیگر جای هیچ اشتباهی وجود دارد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات