مدیر عامل باشگاه استقلال با انتقاد از پر رنگ جلوه دادن صحبت های لاوره در ایران می گوید گاهی اوقات شک می کند که شاید یک دلال وجود دارد.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده درباره جلسه روز گذشته معاونان باشگاه استقلال و بحث های مطرح شده در آن گفت: «عنایت دارید که ما امسال فصل سختی را پیش رو داریم. طبق قانون جدید لیگ قهرمانان آسیا ما باید قهرمان غرب آسیا شویم تا در فینال برابر قهرمان شرق آسیا به میدان برویم. با توجه به این راه دشوار تا قهرمانی، ما باید به گونه ای کار را تقسیم کنیم که با همدلی پیش برویم و دچار مشکل خاصی نشویم. برای این کار نیاز به تقسیم وظایف جدیدی است.

برخی از همکاران ما در استقلال کارهای سختی را بر عهده دارند و برخی دیگر کارشان سبک است و تقریبا یک عنوان را فقط در استقلال به دوش دارند. ما یک شرح وظایف از قبل داشته ایم که الان به این نتیجه رسیده ایم که باید آنرا اصلاح کنیم و در جلسه درباره این موضوع صحبت کردیم و در نهایت قرار شد آقای منزوی به همراه امیری و نظری جویباری بازبینی لازم را انجام دهند و آن را به سایر اعضا و معاونان ابلاغ کنند. ما در صدد هستیم این جلسات را ماهی یکبار برگزار کنیم و با همت عالی برای آسیا گام های بزرگ برداریم. »

او در پاسخ به سوالی درباره تیم بانوان استقلال تصریح کرد: «آقای کفاشیان تماسی با من داشتند و گفتند که حیف است که این تیم از رقابت ها کنار برود. ایشان قول مساعدت دادند و ما هم تلاشمان را می کنیم تا ان شاءالله لیگ بانوان را به پایان برسانیم. »

فتح الله زاده در پاسخ به سوالی درباره لاوره بیان کرد: «ما قطعا از این بازیکن شکایت می کنیم. همه ما دیدیم که این بازیکن رفتار و کردار درست و حرفه ای ندارد. او یک سری حرف های بیهوده درباره مربی خوب ایران زده و من واقعا سوالم این است که آیا باید حرف های او را چاپ کنیم و انتشار دهیم؟ مگر ما با پاسپورت این بازیکن چه کار می خواستیم بکنیم؟

ما برای مسائل ورودی و خروجی او و ویزای کارش باید پاسپورتش را نگاه داریم و من متاسفم از اینکه دوستان در رسانه ها کم لطفی کرده اند و این مسئله را انقدر برجسته کردند. ما بارها به لاوره گفتیم بیا تا توافق کنیم و او خودش نمی آمد. حتی سفیر صربستان هم که آمد به او گفتم نیاز نبود تا شما بیایید و اگر خودش می آمد و با ما توافق می کرد خیلی راحت پاسپورتش را می گرفت. اصلا می آمد به اینجا و می گفت همه پولم را می خواهم، به هر حال صحبت می کردیم و به یک نتیجه می رسیدیم. من گاهی اوقات شک می کنم که نکند دلالی وجود دارد که آنقدر صحبت های او را پوشش می دهند. متاسفانه عده ای هم صحبت های بیهوده این بازیکن را دستاویز کرده اند و به مربی لایق فوتبال ایران توهین می کنند. »

او در پاسخ به این سوال که چقدر از حضور در مناظره تلویزیونی راضی بوده است، تصریح کرد: «به شخصه از حضور در آنجا راضی هستم و بعد از آن مناظره ده – پانزده نفر از دوستان مطبوعاتی با من تماس گرفتند و از من تشکر کردند. آنها گفتند که مخالف کمک به فوتبال نیستند. متاسفانه در این برنامه سوال را اشتباه مطرح کردند و بی انصافی انجام دادند. آنها در ابتدای برنامه سوال مطرح کردند که آیا با پرداخت پول به باشگاه ها از بیت المال موافقید؟ و این در حالی بود که ما اصلا حرف نزده بودیم و به همین راحتی ۲۷۰ هزار نفر به گزینه خیر پاسخ دادند. این در حالی بود که باید اول به این سوال پاسخ داده می شد که اصلا کمکی به استقلال شده است که حالا در مورد خوب یا بد بودنش صحبت کنیم؟ بعد از اینکه ما شروع به صحبت کردیم، آرای مردم به سمت گزینه دیگر کشیده شد و تنها چهل هزار نفر به گزینه خیر رای دادند. من از آقای حیدری بابت برگزاری این مناظره تشکر می کنم اما از عوامل برنامه گله دارم. آنها تلاش داشتند مسئله غلطی را جا بیاندازند که من تلاش کردم تا حرف های واقعی فوتبال را بیان کنم. »

مدیرعامل استقلال افزود: «پرداخت پول از سوی دولت به استقلال قانون است و هر وقت که قانون را عوض کردند می توانند در این باره راحت صحبت کنند که نباید کمکی پرداخت شود. اما من به این برنامه رفتم تا از حق تیمم دفاع کنم و بعد از این برنامه برخی از مدیران فوتبالی هم تماس گرفتند و به من گفتند که خیلی خوب توانستم مسائل را مطرح کنم و از نظراتم دفاع کردند. مردم عزیزمان هم با شنیدن صحبت های من قانع شدند و سیر نزولی آرا گزینه خیر موید همین مطلب بود. »

فتح الله زاده در پایان درباره دیدار این هفته تیمش برابر سپاهان و نمایش ضعیف استقلال برابر گسترش فولاد، گفت: «آرش برهانی یک مصاحبه کرده و گفته که برابر گسترش فولاد بدترین بازی عمرش را انجام داده است. ما در بازی برابر این تیم تبریزی اصلا خوب نبودیم. اما فوتبال است و گاهی اوقات این مسائل هم اتفاق می افتد. به شخصه نگرانی ندارم. این هفته هم برابر سپاهان بازی داریم که بازی سختی برای ما محسوب می شود. دیدار ما با آنها همیشه خوب بوده و از لحاظ فنی از سطح بالایی برخوردار بوده است. موفقیت در این دیدار می تواند ما را در کورس قهرمانی حفظ کند و از این جهت از اهمیت زیادی برخوردار است. ان شاءالله که با امتیاز اصفهان را به مقصد تهران ترک می کنیم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات