شماره ۷ پرسپولیس:

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «افتی در کار نیست، به صدر برمی گردیم. »

به گزارش افکارنیوز ، حمید علی عسگری در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: «از معدود تیم هایی هستیم که تراکتورسازی را در تبریز تحت فشار قرار دادیم و آنها با وقت تلف کردن و سایر مسائل سعی کردند نتیجه را حفظ کنند. »

وی افزود: «در نیم فصل دوم، بازی های به مراتب سخت تری را پیش رو داریم و با علم به این مساله بخش دوم لیگ را شروع کردیم. به طور قطع بازی با تراکتورسازی در تبریز هم برای همه تیم ها از جمله سخت ترین بازی ها خواهد بود و معمولا در تبریز هم می بازند. در این شرایط فکر می کنم یکی از معدود تیم هایی بودیم که آنها را خیلی اذیت کردیم. اینکه در طول بازی از وقت تلف کردن تا سایر مسائل هر کاری انجام می دادند، نشان می دهد که توسط ما تحت فشار بودند. »

وی ادامه داد: «اگر قرار بود نتیجه عادلانه رقم بخورد، بر اساس موقعیت هایی که برای دو تیم رقم خورد، مستحق برد بودیم و تساوی هم عادلانه نبود. ما البته ۱۰ دقیقه اول را بد شروع کردیم و تراکتورسازی در آن زمان بهتر بود ولی بعد از این ۱۰ دقیقه، بازی کاملا دست ما بود و دو، سه موقعیت تراکتورسازی هم روی ضد حملات بود. »

عسگری درباره عملکرد خود در دفاع چپ هم گفت: «تصمیم کادر فنی این بود و برای بازی در دفاع راست و چپ مشکلی ندارم. در سال های قبل تحت هدایت آقای دایی، بیش از نیم فصل را در دفاع چپ بازی کردم. البته در این بازی نمی توانستم آنطور که می خواهم حرکت کنم. بالاخره در تبریز بازی می کردیم، آنها هم با دو مهاجم بازی می کردند که اصلا عقب بر نمی گشتند. پس لازم بود بیشتر به وظایف دفاعی بپردازم که مشکلی هم نبود و موفق بودم. »

مدافع پرسپولیس درباره اینکه شماره پیراهنش در نهایت تغییر نکرد، تصریح کرد: «مسئولان سازمان لیگ گفتند باید تا آخر فصل صبر کنم و امکان تغییر وجود ندارد. البته اصرار اصلی از سوی خانواده ام بود و می گفتند بهتر است شماره پیراهنم را عوض کنم. بالاخره آنقدر بر سر این شماره و سابقه آن برای سایر بازیکنان بحث بود که آنها هم حساس شدند و راستش خودم هم شک کرده بودم، هر چند واقعا به چنین مسائلی اعتقاد ندارم. به هر حال فکر می کنم آینده را خودمان می سازیم و امیدوارم نیم فصل خوبی داشته باشم. »

عسگری در پایان درباره شرایط تیم افزود: «درست است که تا مکان پنجم پایین آمدیم اما فاصله امتیاز تا صدر جدول خیلی کم است. اگر در تبریز، تراکتورسازی را تحت فشار قرار نمی دادیم، شاید می شد گفت افت کردیم ولی افتی در کار نیست. کمی سخت گل می زنیم که کادر فنی و آقای دایی این را به خوبی دیده اند و تمرینات تاکتیکی و فردی مختلفی را دنبال می کنیم و بدون تردید از این مساله هم می گذریم و از همین بازی با ذوب آهن حرکت مجدد به سمت صدر جدول را آغاز می کنیم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات