سرمربی استقلال از عملکرد شاگردانش مقابل گسترش فولاد راضی نبود و در رختکن از خجالتشان درآمد.

به گزارش افکارنیوز ، انتشار مصاحبه امیر قلعه نویی پس از بازی استقلال و ابراز نارضایتی شدید او از عملکرد بازیکنان تیمش برابر گسترش فولاد فقط به جلسه مطبوعاتی آخر بازی محدود نمی شد.

سرمربی استقلال که لباس آبی تیمش را تنها نشان تیم رودرروی گسترش تبریز از نام استقلال عنوان کرده بود در پایان نیمه اول بازی در رختکن تصمیم به تعویض مهاجم تیمش گرفت. محمدمهدی نظری که در بازی با گسترش به آرش برهانی ترجیح داده شده بود از نگاه امیر آن قدر در نیمه اول ضعیف کار کرد که او مجبور شد بین دو نیمه او را با آرش جابه جا کند. البته این جابه جایی به همین آرامی و در سکوت نبود.

اخبار رسیده از رختکن استقلال حکایت از انتقاد شدید امیر قلعه نویی از مهاجمی داشت که حالا پس از نزدیک به ۱۰۰۰ دقیقه بازی برای استقلال یک گل هم برای این تیم به ثمر نرسانده است.

امیر قلعه نویی به شدت از نحوه جاگیری نظری در خط حمله و لابه لای مدافعان حریف انتقاد کرد. این انتقادها البته بین دو نیمه به مراتب کمتر از پایان بازی بود. چون قلعه نویی آخر بازی و در رختکن بار دیگر خطاب به نظری و بازی اش برای استقلال انتقاد کرد و از اینکه چرا از این همه فرصتی که در طول این فصل در اختیارش گذاشته شده استفاده نمی کند، به شدت عصبانی بود. طوری که صدای فریادش از پشت در رختکن به گوش می رسید.

قلعه نویی در آن لحظات انتقاداتی هم به احمد جمشیدیان داشت و از بازی او هم ایراد گرفت. قلعه نویی معتقد بود جمشیدیان هیچ یک از وظایف محوله اش را به نحو احسن اجرا نکرده است اما شدت انتقادات امیر به جمشیدیان به مراتب کمتر از نظری بود.

مهدی نظری هم در طول این لحظات سرش را بلند نکرد و فقط نقش یک شنونده را ایفا می کرد. سایر نفرات تیم هم در آن لحظات سکوت اختیار کرده و مشخص بود که کسی تحمل جو حاکم بر رختکن را ندارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات