سرمربی تیم پرسپولیس گفت: «کمیته انضباطی خیلی بیشتر از من و دیگران درباره این پرونده می داند. »

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی پس از خروج از جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره بحث محسن قهرمانی در این باره عنوان کرد: «با توجه به دعوتی که اخیرا کمیته انضباطی فدراسیون انجام داده بود، در این جلسه حضور یافتم و صحبت هایی را مطرح کردیم. مستنداتی بود که این مساله را نشان می داد. در مجموع صحبت های خوبی انجام شد. »

وی ادامه داد: «مطمئنا بحث هایی که از جانب ما مطرح شد می تواند باعث آگاهی و اطلاع هر چه بیشتر کمیته انضباطی شود ولی در خیلی از مسائل کمیته انضباطی از ما جلوتر بود و خدا را شکر می کنم که پرونده در حال پیگیری است. »

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا در این جلسه محسن قهرمانی هم حضور داشت یا نه گفت: «نه، فقط من و کمیته انضباطی بودم و فرد دیگری حضور نداشت. »

وی درباره اینکه آیا اگر در جلسات دیگر هم از او دعوت کنند حاضر خواهد شد یا نه اظهار داشت: «مسلما هر جلسه ای باشد برای کمک به این پرونده در آن حضور خواهم یافت. »

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: «دو دو تا می شود ۴ تا. همه چیز مشخص است. کمیته انضباطی خیلی بیشتر از من و دیگران درباره این پرونده می داند. مطمئنا این بحث را تا پایان پیگیری می کنیم تا قدم کوچکی در راه سالم سازی فوتبال برداریم. »

دایی درباره اینکه گفته می شود قرار است او را با محسن قهرمانی آشتی بدهند گفت: «این حرف ها نیست. بحث ما آشتی و قهر نیست و این مساله حق الناس است و به کل فوتبال ربط دارد نه علی دایی. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات